Masáže

Masáže těla

Celková masáž těla

Masáž trvá 90 minut, tělo nahřeji teplými žínkami a poté masíruji pomocí teplého oleje na prohřátých svalech. Začínáme krátkým naladěním a pozorností dechu pro sladění a zklidnění. Masáž obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, regeneruje a detoxikuje svaly a klouby, přináší úlevu od bolesti zad a posílí nervový systém.

Živlová masáž

Masáž může probíhat i v oblečení, využívá různých typů doteků. Některé „živly“ pomohou oživit, jiné uklidnit, vše má svůj smysl a pořadí. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjející. Není třeba se svlékat!

Masáž smyslů

Abychom mohli vnímat okolní svět, využíváme 5 základních smyslů a přesto i tak je máme většinou omezené nebo „zamlžené“. Touto masáží se prohloubí vnímání bytosti, člověk zakusí kromě doteku také chutě, zvuky, vůně… Rozšiřujeme tím schopnost plnějšího prožitku.

Masáž obličeje

Klient může být oblečený, leží na zádech a vnímá jemnou masáž obličeje. Po nějaké chvíli přecházíme k masáži dutin, nejdříve úst, kde začne vnímat zcela jiné pocity, než je zvyklý a dostává se do jiné dimenze svého vědomí, pokračuje se dutinkami nosu a zakončení je na uších, v této chvíli je už klient v hlubší meditaci. Masáž je nevšední a neobvyklý zážitek s uvolněnou myslí.

 

Chcete k masáži ještě něco navíc?

U všech masážích je možné využívat ještě tachyonové energie…

Co je tachyon a jak to funguje

Tantrická masáž

Když se řekne tantra nebo tantrická masáž, někdo je zvědavý někdo natěšený a někdo třeba i pohoršený… Všechny pocity jsou v pořádku, tantra pracuje krom jiného také se sexuální energií a je stále mnoho „tabu“ v této oblasti a proto vzbuzuje smíšené pocity….

Tantra jde na hranici možností a mírně za ni, citlivě a láskyplně povoluje napětí a ukazuje nové směry. Tantrická masáž je velmi léčivá a uspořádá v našem podvědomí vše, co je třeba.

Tantrická masáž u mě

Tantrická masáž je oslavou těla a přináší hluboké uvolnění a relaxaci. Může trvat od 1,5 hodiny až po 5 hodin pro jednotlivce nebo pár. Prohlubuje smyslové vnímání a dostanete se do kontaktu se svým tělem a vnitřní silou, dále objevíte v nevšedním zážitku „místa“, kde rozšíříte své vědomí a přinesete sem energii k oživení a léčení.

Využívá se zde i sexuální energie, muži se ji mohou naučit používat ve svůj prospěch a směrovat do potřebných oblastí a projektů, ženy si ji mohou vychutnat v hlubokém uvolnění, kde je nic nevyrušuje a mohou jen „být“.

Jak to probíhá?

Nejdříve si promluvíme, abychom si vyjasnili detaily a možnosti v masáži… je možné se i osprchovat a pak už začíná dárek pro vás a vaše tělo.

Začátkem masáže je rituál v pozici ve stoje a lehkými hladivými doteky se přesune do polohy vleže, kde masáž pokračuje na zadní části těla teplými žínkami, hladivými předměty a teplým olejem, přibližně v polovině času se klient otočí a vnímá jemné doteky masáže obličeje, ta plynule přechází na přední stranu těla a v této chvíli je již dostatečně nabudovaná energie pro případnou intimní masáž, pokud si ji klient/ka přeje. Intimní masáž je velmi uvolňující na místech, kde se obvykle v jiných masážích nemasíruje, ale tato místa potřebují pozornost a péči stejně jako všechny ostatní svaly na těle. Za odvahu a chuť zkoumat a prohlubovat zážitky v těle klient získává šťavnatou odměnu a probuzení těla. Masáže, které dělám, jsou otiskem kvality a profesionálního přístupu. 

Záblesky z tantrické masáže můžete vidět níže na videu tantra spa

http://www.tantramasaze.cz/cs/galerie

TANTRA - Mystické a magické učení, které inspiruje.

Tantra je rovněž "tkalcovský stav nebo tkaní". Tento význam zdánlivě nemá vztah k jakémukoli učení. Tantra však vnímá vesmír jako tkaninu, kde se vše navzájem překrývá, kde je vše, kde vše působí na vše. Přidá-li se ke kořeni tan – vytahovat, rozšířit, přípona tra, která označuje instrumentálnost, získáme tan-tra, to je doslova nástroj pro rozšíření obyčejného pole vědomí k dosažení supravědomí, kořene bytí a skladiště neznámých schopností, které chce tantra probudit a používat.
André Van Lysebeth

Energetické masáže

„Masáž“ Reiki

Slovo masáž je v uvozovkách proto, že při tomto harmonizování těla a čaker se vlastně těla nedotýkám. Vše probíhá na energetické úrovni a výsledkem je harmonizace čaker, uvolnění těla, někdy spuštění detoxikace a obnovení rovnováhy v těle.

Co je reiki?

Reiki je japonské slovo a vyslovuje se „REJKI“ , vyučoval ji Dr. Mikao Usui, který žil na přelomu 17. a 18. Století v Japonsku. Rei znamená vesmírný, životodárný, a ki znamená energie. Reiki je tedy životodárná energie a lze použít kdykoli, kdekoli a pro cokoli. Není řízená myslí, je to jedna z nejjednodušších přírodních uzdravujících metod.

Když jednou otevře Mistr Reiki člověka průtoku této energie, bude jeho rukama proudit přirozeně a člověk si udrží tuto schopnost po celý život.

Lidé, kteří předávají Reiki, nejsou však léčitelé, stávají se pouze prostředníkem, nástrojem, kterým energie prochází a napomáhá nastolení rovnováhy tam, kde je energie v nerovnováze nebo je proudění energie zablokováno, což je vlastně příčinou vzniku nemoci.

Reiki však působí nejen přímo na fyzické tělo, ale i na mnoha dalších vyšších úrovních duchovních, duševních a spirituálních a proto je schopna odstranit nejen důsledek, ale i příčinu nemoci.

REIKI – průběh a stupně iniciace

  1. První stupeň - při zasvěcení do prvního stupně jsou otevřena čtyři energetická centra (čakry) Pouhým přiložením nebo přiblížením rukou na sebe nebo na ostatní se srdce otevře lásce a dochází k proudění energie.
  2. Druhý stupeň – při zasvěcení do druhého stupně dochází k iniciaci dalších čaker v dlaních rukou. Mistrem Reiki jsou Vám předány symboly umožňující znásobení energie a její použití v oblasti duchovní a duševní. Při používání se prohlubuje Vaše harmonizace a urychluje Váš duchovní růst.
  3. Třetí stupeň - Jako vyrovnaná a harmonizovaná osobnost, která žije svůj život v každodenním spojení s Reiki se stáváte Mistrem Reiki a můžete zasvěcovat další.

„Masáž“ Shamballa

Slovo masáž je v uvozovkách podobně jako u reiki, protože při tomto léčení se těla nedotýkám. Jsem jen nástrojem, aby energie Shamballa pracovala v těle sama. Při tomto předávání energie může klient/ka kromě přijímání léčení vidět obrazy, vnímat jiné dimenze nebo získat nějakou zprávu pro svůj další krok.

O mistrovské energii Shamballa…

Shamballa 1024 - je léčebný systém a zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do čtyř stupňů. Čtvrtý stupeň je mistrovským stupněm. Shamballa je určena k léčení všech lidí, nejvíce se však hodí a je účinná pro ty, kteří jsou dále na své duchovní cestě.

Kromě silného duchovního posunu působí tato energie vhodně na různé nemoci a díky svým velmi vysokým vibracím působí dobře na nemoci v pokročilém stádiu. Léčebné symboly vnikají do centra těla a harmonizují tam jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje. Fyzické tělo léčí tím, že odstraňuje hluboké mentální a emoční bloky, které jsou na fyzickém těle usazené.

Shamballa 1024 se předává pomocí 4 zasvěcení, kdy 4 zasvěcení je zasvěcení mistrovské a dotyčný tedy může dále tento systém předávat.

Shamballa slučuje více typů energií:

Univerzální životní energii (tzv. Reiki) - je to energie, která protéká všemi bytostmi a předměty, přírodou a planetou. Tvoří a dává život. Všechno a každý je tvořen touto energií.

Mahátmá energie – já Jsem, přítomnost, tedy znovupoznání, kdo ve skutečnosti jsme, naše celistvost, vědění, že jsme součást všeho a každého.

Energie Nanebevzatých Mistrů - mistři jsou bytosti, které ukončily svůj reinkarnační cyklus a nyní existují v jemněhmotné formě a vyučují lidstvo. Jejich cílem je podpořit nás a planetu Zemi v našem duchovním růstu. Znovu ji aktivoval Mistr St. Germain.

Tato energie kmitá ve vyšších frekvencích než je náš 3dimenzionální systém (3D) a základní energie Reiki jako je Usui Reiki. Shamballa nám pomáhá s naším přesunem do vibrací 5D v rámci transformace planety Země. Tato transformace se projevuje v našich lidských životech zvýšenou potřebou duchovního vývoje, zrychlujícím se časem, kdy množství řešených situací narůstá a na nás jsou jakoby kladeny čím dál větší nároky. Energie, které přichází na planetu Zemi, aby nás podpořily v této transformaci, vibrují v čím dál tím vyšších frekvencích a pomáhají nám nová témata lépe a rychleji zpracovávat. Každý člověk, který začne pracovat s vysokofrekvenční energií sám na sobě, přináší zároveň i vzestup ostatních a planety Země, protože zvyšuje dále vibrace na této planetě. Každý člověk na Zemi je tak ovlivněn zvyšující se frekvencí a transformace jednotlivců i planety tak harmonicky pokračuje a předává se dál.