Tachyony

Tachyony jsou malé částice v atmosféře pohybující se těsně nad rychlostí světla a tak jako jedna kapka z oceánu obsahuje veškerý jeho potenciál, stejně tak tachyon obsahuje veškerou informaci z takzvané energie nulového bodu, kde jsou obsaženy všechny frekvence.

Vše, co je vytvořeno kmitá na určité frekvenci, tedy i lidské tělo. Zdraví je bod nula a když jsme v disharmonii = vychýleni z tohoto bodu, naše energetická centra se přirozeně snaží dorovnat do harmonie, tedy zpět do bodu nula. Tachyonizované výrobky nebo terapie umožňují našemu tělu "stáhnout" si přesně tu frekvenci, kterou potřebuje a tím nastartovat samoléčebný proces. Další výhodou této metody je, že když dojde k harmonii – bodu nula (zdraví), proces "stahování" přestane = není možné se "předávkovat".

Příklad: Máte chřipku – odchýlíte se na stupnici od bodu nula do mínusu, jako lék si vezmete paralen (frekvence, která vyrovnává tuto nemoc směrem k bodu nula – zdraví, …ale paralen nemá přesně tu frekvenci, kterou vaše tělo potřebuje a také nepřestane přesně v bodu nula působit (je to určitá dávka) a tak se dostanete na stupnici do plusu a tím pádem opět do disharmonie. A takto se na té ose pohybujete týden sem a tam, než se konečně „uzdravíte“ = zastavíte v bodu nula. S tachyonovým výrobkem získá tělo přesnou frekvenci i dávku, kterou potřebuje.

U mě je možný pronájem tachyonových výrobků a krystalů Vertikální reality

Videa a další Info o tachyonech zde:

www.planet-tachyon.com/plav
www.tachyongate.com