♥ Jak to, že to není moje?

„Fuj, to jsem se oklepala“, říká klientka a má husí kůži.

A skutečně, něco jí projelo tělem a cítila jakési odloupnutí energie, jako když vám někdo strhne kus oblečení.

V poslední době se objevilo více takových případů, kde bylo nutné „vyprovodit ze dveří“ nějaké nasbírané energie nebo je dát na správné místo v rodinném systému. Také přímo přemístit v těle klientů.

Tak mě napadlo, že o tom napíšu článek, abych vám více vyjasnila, jak to v našem nervovém systému funguje a hlavně, co s tím můžete dělat.

V průběhu prenatálního období, porodu nebo dětství jste zažili mnoho situací, kde jste byli bez zdroje. Byl tam a někdy stále je ten pocit, jsem na to sám/a bez podpory, bez skutečné přítomnosti druhého (rodiče), pocit mizivé důležitosti, pocit bez hodnoty, bez energie.

A tím nám v nervovém systému vznikaly postupně obranné systémy přežití a toho, jak se s tím vším vyrovnat po svém.

Dobře si pamatuji, kdy jsem byla bez energie skoro denně i v dospělosti, byla mi stále zima a pořád se mi do ničeho nechtělo a přišlo mi vše namahavé. Pak jsem se začala studovat o mozku a nervovém systému, učit se o sobě, svém těle a postupně se dostala osobním rozvojem do stavu, kde jsem teď.

Energie mi „teče“, samozřejmě jsem i někdy unavená, ale rozhodně ne na denní bázi. Vím více, kdy přestat s činností a odpočívat a jak si rychle dobít baterky.

Některé pocity neseme z našeho rodu, dokonce 7 generací zpět, některé z našeho dětství až do současnosti. A možná se budete divit, ale jsme schopni na základě těchto mechanismů z minulosti a dětství „vpustit“ do našeho systému  (nebo si i „natáhnout“) energie z ostatních lidí. Někdy „pomáháme“ něco těžšího nést partnerovi nebo jiným blízkým lidem.

A to není zdravé pro nikoho

Tyto nastřádané energie začnou ovlivňovat váš nervový systém, tedy také tělo a ve finále mysl, můžete si to představit, jako byste byli trochu opilí. To není moc střízlivý a bdělý stav, ve kterém se dá dobře řídit vozidlo nebo vaše tělo.

Jak zjistíte, že se vám to děje nebo že se vám to stalo?

Otestujte si viz body níže, co jste ode mně už možná slyšeli. Je dobré si věty čas od času připomenout a hlavně cvičení udělat. Vy, co jste pozorně četli můj eBook 3+1 ingredience, jak mít dobrou náladu, jste jistě tyto věty objevili i v něm.

Pojďme na praxi

1. Dopřejte si prosím chvíli o samotě, může to zabrat třeba 2 minuty, zavřete se do nějaké místnosti. Na začátku prosím buďte sami, ať se vám do testování nemíchá jiný člověk. Je nutné, abyste pozorovali jemné niance ve svém těle.

2. Zaměřte pozornost na to, jak se cítíte v těle právě teď, kde vás co tíží, jak tělu je nyní, jak se vám dýchá.

3. Řekněte nejlépe nahlas (jde to i vnitřně) větu: Všechno, co ke mně nepatří, ať jde tam, kam to patří.

4. Pozorujte, zda v těle po vyřčení věty nastala úleva.

5. Pokud úleva nastala, je jasné, že něco zmizelo a nepatřilo to k vám. Pak můžete celý postup ještě zopakovat, třeba i 3x

6. Pokud se nic nezměnilo, možná ještě nejste dostatečně naladěni na své tělo nebo nic cizího právě teď nenesete.

7. Klidně volejte 721 409 387, pokud si nejste něčím jistí nebo cvičení chcete projít společně.

8. Kdybyste cítili, že si sami neporadíte, dobře s tímto tématem pracuje technika –jednoduše lze souvislost energie prozkoumat a uzdravit tělo a napětí technikou konstelace.

Je fajn si čas od času na tyto věty, toto cvičení vzpomenout a odlehčit si. Sbíráme tyto energie všude – v práci, v nemocnicích, v hromadné dopravě atd.

Naše tělo nekončí kůží a energie jde ještě dál a prolíná se s ostatními lidmi a když je tam jakýsi předpoklad stejného tématu, energie si zarezonují a šupky, máte u sebe energetického parazitka.

Může vám celé tohle cvičení a povídaní připadat divné, zkuste to a uvidíte sami a je v pořádku, když se nestane nic, tak se prostě nic nestalo. Vycházím z vlastní zkušenosti a zkušenosti klientů, sami jsou překvapeni, možná budete také.

Hýbejte se vnitřně i venku a krásný den všem. 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *