Zeměznění - Tvoříme buben

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70 u České Lípy

19.-21. 4. 2024

samanbuben25

s Pavlem Jasanským ...

Vlčí Důl v Akademii Margmaya se promění v indiánskou vesnici. Již několikrát jsem měli nádherný zážitek a většina z nás si chce víkendový seminář pod vedením Pavla Jasanského znovu zopakovat.

Překvapilo nás,

že jsme nejen měli na konci semináře vyrobený buben, ale měli jsme mnoho transformačních zážitků a posunů díky laskavé muzikoterapii a společného bubnování.

Začátek kurzu

V pátek o 17 hodin: začínáme večeří

V pátek od 18 hodin: – začínáme s výrobou bubnu !!!

V sobotu budeme společně bubnovat, zpívat a znít, vyrobíme si paličku. Budeme se ladit na zvuky bubnů a ticho, na okolní prostředí, přírodu. Připravíme si večerní oheň.

V neděli si společně zabubnujeme a zazpíváme u obřadního indiánského pow-wow bubnu a slavnostně oživíme nové bubny.

Rozloučíme se v neděli po obědě. Oběd obvykle začíná ve 13 hodin.

Cena

Cena výroba bubnu, lektorné: 4000,-  výroba šamanského bubnu o průměru 30cm či 40cm, rituální oživení, výuka rytmů,  muziko-terapeutický sebepoznávací seminář, radostné společné okamžiky a objevy :-). V případě objednání bubnu o průměru 50 cm si připlatíte ještě 300,- Kč.

Cena zázemí, mediány stravy a občerstvení: 1800,- Kč osoba/celý víkend. Prostředí Akademie Margmaya je domácí a chceme, aby vám tu bylo dobře.Je tu možné využití sauna v případě zájmu – 75 Kč za osobu. K dispozici dva záchody, dvě koupelny. Spaní je na matracích ve společné místnosti. Můžete mít svůj spacák nebo naši peřinu 🙂  Spát je možné i ve stanu na zahradě, cenu za zázemí to nijak nemění.

Záloha 2000,- na účet Pavla 263693662/0300, do poznámky prosím zadej: Jméno, telefon, Vlci Dul

Strava

Strava a občerstvení:  strava je vegetariánská, k večeři je většinou polévka, snídaně ovesná kaše či pečivo. Káva, čaj, ovoce k dispozici. 

Kdo vás bude provázet

Kontakt: zvaný lektor – Pavel Jasanský Zeměznění

Pavel Jasanský, t.p@seznam.cz, tel.: 775 615 362

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.