Konstelace

15 let vedení konstelací mi dává jasný obraz, jak fungujeme uvnitř a co se s tím dá dělat venku.

Konstelační workshop - Rodové linie

Knihomil, Jindřicha z Lipé 119/12, Česká Lípa

12. 11. 2020 od 18 hodin

Odkaz na akci teprve vytvoříme. 🙂

Rodové linie v konstelacích. Jak na nás působí v životě a co s tím.

Mamka, babička, prababička… Otec, děda, praděda…. atd atd. Jaký na nás mají vliv, jak je na ně napojené naše podvědomí a tělo skrze nemoci? Pojďme se podívat pod pokličku našich rodů a zjistit více o skrytém vlivu. Tento vliv totiž promlouvá do vašich vztahů, činností, hranic, ženství, mužství, práce a rodičovství.  

 

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista