Konstelace

15 let vedení konstelací mi dává jasný obraz, jak fungujeme uvnitř a co se s tím dá dělat venku.

Konstelační workshop - téma vzkříšení, živost a radost

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

7. 11. 2020 od 9 - 18 hodin (přijíždějte už od 8:30, ať začneme včas.)

Pamatujete na bájného Fénixe, který musí shořet, aby znovu obživl. Nebo spící Sněhurka nebo Šípková Růženka. Z mrtvých vstání Ježíše. Vše má podobnou esenci, podobný princip probuzení, oživení, vzkříšení a radosti.

Znovu se jiskra zažehne, jablíčko vyplivne, člověk se nadechne. Někdy jde k tomu potřeba něco posunout uvnitř. Zaléčit nějaké místečko.

Potřebuješ s něčím pohnout? Rozproudit jemnou energii vzkříšení a zážehu. Nebojovat, jen být, ale aby se to dělo?

Přijď na konstelace. Můžeš i s jiným tématem samozřejmě.

Vždy promluvím k danému tématu na konstelacích není však nutné dodržet téma. 😀 

6 lidí má možnost si „postavit“ vlastní konstelaci. Mnohdy však i cizí role vám dá více než vlastní konstelace, všichni si odnesou nová poznání a vnitřní prožitkovou proměnu. Cena je tedy pro všechny stejná. Konstelaci je nutné si dopředu zamluvit.

Jste spojeni vždy s nějakým systémem (rodina, kultura, národ). Funguje to jako síť – na jedné straně se něco pohne a na nás to má vliv ať chcete nebo ne. Není to na úrovni emocí a většinou není vidět, s čím to souvisí. Skryté mechanismy uvnitř vás promlouvají do všech oblastí (vztahy, peníze, děti) a změna je nutná uvnitř, až pak můžete pohnout s něčím venku.

Tedy, jestli cítíte někdy vztek, smutek, překročené vaše hranice či zranění z toho, že vám někdo nerozumí, jde s tím něco dělat. Příjemným bonusem je, že roste míra zdraví a spokojenosti všude. Vaše podvědomí vás začne podporovat a přestane škodit.

Téma: vždy promluvím k danému tématu, konstelaci je možné mít i na jiné téma. 😀

Čas:  08:30 prosím už přijíždějte, ať začneme včas. Workshop je od 09:00 – 18:00 hod (přijíždějte už od 8:30, ať začneme včas.)

Místo:  Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

Cena:  1200 Kč – Cena celkem i s obědem a občerstvením.

Pití, čaj, caro, káva zdarma. Seminář  1000 Kč – (pro potvrzení účasti je nutné uhradit zálohu ve výši 400 Kč na účet 224539320/0600.) Ovoce a vegetariánký oběd za 200,-

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na konstelační workshop, kde pracujete s vnitřními principy a cítíte pak výživu, regeneraci, klid v hlavě, těle a srdci. 

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Na akci je nutné se předem přihlásit a zaplatit zálohu.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista