Úžasná lektorka tance Dana Jirkalová

pracuje s tancem, zpěvem a vzájemném propojení.

Je mou inspirací, propojuje výuku s úctou
k sobě, druhému a učivu.

Za mě to není jen "výuka" - je to víc.

Tanec, tělo, hlas s Danou Jirkalovou.

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

2. 5. 2023
v 18:00 - 20:00 hodin

Cena:  250 Kč  

Tanec, tělo, hlas

Čekají nás tance, energetické cvičení, vědomé propojení se zemí, s Univerzem, se sebou. Drobná meditační spočinutí a volné plynutí v energii dané chvíle.

Každou buňku rozvibrujeme sílou svého hlasu a zpěvu. Pracujeme se sebeprociťováním. Propujíme vědomou práci s prožitkem , mantrou a tělem.

Setkání s hlubinami v sobě

Tancem a zpěvem otevíráme hrudník, uvolňujeme napětí v oblasti hrudi a ramen, volněji dýcháme, otevíráme se životu, v představě rozprostíráme – svá křídla – paže – a uvolňujeme se od tíhy běžných povinností. 

S každým novým nádechem a rozevřením paží a hrudí nabíráme sílu pro LET životem. (zdroje: havajské hooponopono a hula, kalele. )

Dvouhodinová jízda

Jedna dvouhodinová jízda na vlnách vibrací, energií a prožitků. Jsme tvůrkyněmi našich vesmírů. A ještě se u toho bavíme a smějeme. 🙂 Budeme cestovat po krajinách těl, emocí a energií. Podíváme se na to, jak se můžeme otevírat lásce a důvěře v život.  Dáme se také prostor a čas pro spočinutí a prožívání. 

Počet tančících uvnitř je omezen, prosím hlaste se včas.

Co sebou?

Vezměte si pohodlné oblečení, volné šaty nebo sukně, svůj oblíbený šperk nebo kamínek doprostřed kruhu. Tančíme naboso a nebo v měkkých „tančících“ ponožkách, aby vám bylo dobře. Pití je k dispozici.

Dana Jirkalová

Kontakt: 721 409 387

Na akci je nutné se předem přihlásit.

Ať se vám daří a hýbejte se uvnitř i venku.