Sebe - vědomí

15 let vedení sebe-rozvojových seminářů posouvá mě i mé příznivce od vize snu k jeho realizaci.

Jak si správně přát a svá přání formovat.

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

11.- 12. 12. 2020 od 9 - 15 hodin

Cena: 3200,- včetně občerstvení, 2x oběd a 1x večeře

Jak můžete ukončit staré a nasměrovat nové? Zaměříte se tentokrát na svá přání a sny.
Jak se udržíte stále v tom novém nastavení a jak budete vědět, že proces pokračuje správně a dle vašich představ?


Jak to poznáte a co v jaké fázi dělat? Tak s tím právě budete pracovat na tomto workshopu.
Odkryjete mechanismus, který vám brání plnění a zhmotnění vašeho přání v materiálním světě. Zjistíte, co přesně chybí, jaké hodnoty nejsou obsaženy. Též je možné, že objevíte, co si skutečně přejete a nevěděli jste o tom. 😀

Staňte se kapitánem svého života, nastavte svůj kurz.

Naučíte se proces vyjádření svého přání v 5 krocích, budete pracovat se svými zápisky, hledat informace uvnitř sebe a hned je formovat.
Díky technice, kterou jsem vytvořila dojdete i do místa, kde v těle přenastavíte systém. Podpoříte tak realizaci svého přání, cesty se zprůchodní. Energii, kterou jste vydávali, ušetříte pro sebe!

Datum: 11.-12.12.2021
Čas: sobota 09:00 – 21:00 hod, neděle konec ve 14:00 hodin
Místo:  Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70 u České Lípy
Cena: 3200 Kč 
Kontakt: 721 409 387

Tentokrát svá přání pošleme po vodě jako symbol uzavření a vyslání vašich přání pro další období včetně roku 2020.

Uzavřeme meditací vše z letošního roku a tím i letošní působení v Akademii.

Na akci je nutné se předem přihlásit.

Pití, čaj, caro, káva zdarma.

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na konstelační workshop, kde s těmito principy pracujete a cítíte pak výživu v těle a srdci. 

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Na akci je nutné se předem přihlásit a zaplatit zálohu.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista