Workshopy & akce

Konstelace -
Dokončení

13. 11. 2021

od 9:00 do 18:00 hodin

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

6 míst k dispozici.

Konstelační workshop, kde se dějí věci. 🙂

Přání
aneb
Magic Mindset.
Nastavení mysli a kroků pro sny. Jak být v novém "já".

10.-11. 12. 2021

Seminář přizpůsobíme aktuálním pravidlům.

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

12 míst k dispozici.

Jak můžete ukončit staré a nasměrovat nové? Zaměříte se na svá přání a sny. Jasně je zformulujete a připravíte podvědomí. (mindset)

Jak se udržíte stále v tom novém nastavení a jak budete vědět, že proces pokračuje správně a dle vašich představ? 

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost, i díky lektorce Nadiye, která na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista