Workshopy & akce

DÁREK?  E-Book 3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu.

Ženář - ženský kruh

1. 10. 2020
od 17:50 - 20:15 hodin

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Témata ženství – naše ženská síla, zranění, citlivost, jemnost a plynutí.

Konstelace - Loučení

3. 10. 2020
od 9:00 do 18:00 hodin

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Konstelační workshop

Virgule a dobré jídlo

4. 10. 2020
od 17:50 - 20:15 hodin

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Zdena Plavcová – zvaný lektor

Polarita muže a ženy

05. 10. 2020

Bohužel Maitrea reformuje semináře, bude přesunuto na jiný termín on-line, pokud chcete dostat informaci, přihlaste se.

Praha – Maitrea, Týnská ulička

Všichni milujeme, když nálada pluje na vlnách vnitřní spokojenosti a ve vzduchu je jiskření. Násobí se sdílením s někým dalším. Víte, že je to spojeno se sexualitou? Chemii asi znáte všichni, ta je přítomná, když jsou tu dvě polarity, které se přitahují. Někdy se také odpuzují. Kolik žijete své vlastní (ženské/mužské) polarity a jak poznáte, ve které se nacházíte zrovna teď?

Meditace Osho Kundalini

15. 10. 2020
od 17:50 hodin do 19:20 hodin

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Osho Kundalini je silná pohybová (taneční) meditace, kterou pro nás „zápaďáky“ vytvořit indický mistr.

On-line - Tvořivá čarodějka

On-line kurz

19. 10. 2020

On-line z Akademie Margmaya

On-line kurz k uskutečnění svých vizí a dokončování rozpracovaného.

Ochutnávky konstelací při kávě

12. 11. 2020
od 18:00 hodin

Česká Lípa – Knihomil

Nevíte, co je konstelace a chcete vědět, co vše umí a jak vám může být prospěšná.

Jak komunikovat s opačným pohlavím

9. 12 . 2020

Bohužel Maitrea reformuje semináře, bude přesunuto na jiný termín on-line, pokud chcete dostat informaci, přihlaste se.

Praha – Maitrea, Týnská ulička

Jsme dva světy, dva opaky. Jedno slovíčko a už se cítíme zranění nebo nepochopení. Znáte to? A vydržet to, uff. Co byste tedy měli říct? Kdy ano a kdy ne a hlavně jak? Přijďte odhalit tajemství principů komunikace mezi mužem a ženou. Dozvědět se víc. Muži už nechtějí poslouchat záplavu slov žen. Ženy mají pocit, že je muži neposlouchají a nechápou je, a že „už to říkala několikrát“. Co se děje ve skutečnosti?

Jak si správně přát a svá přání formovat

11-12. 12. 2020

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Jak můžete ukončit staré a nasměrovat nové? Zaměříte se tentokrát na svá přání a sny. Jak se udržíte stále v tom novém nastavení a jak budete vědět, že proces pokračuje správně a dle vašich představ? 

Tvoříme šamanský a ocean buben.

2021

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Vlčí Důl se promění v indiánskou vesnici. Měli jsme již 2x nádherný zážitek a většina z nás si chce víkendový seminář pod vedením Pavla Jasanského zopakovat.

Zvuk duše dřeva - tvoříme kantely

2021

Vlčí Důl – Akademie Margmaya

Vlastnoručně ze dřeva našich stromů, až 12 strunné drnkací hudebně meditační nástroje a/nebo pastýřské píšťaly Koncovky určené k relaxaci, stimulaci, rozvoji intuice kreativity a emoční inteligence v sebe zkušenostním víkendovém semináři za zvukem Duše Dřeva.

Jak opečovat zranění ve vztahu

2021

Praha – Maitrea, Týnská ulička

Ve vztazích se čas od času otevře nějaké zranění. Stalo se vám někdy, že je pak těžké znovu důvěřovat a plně se otevřít? Zranění ještě není opečované a potřebuje vaši pozornost.

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost, i díky lektorce Nadiye, která na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista