Jmenuji se Nadiya Jindřiška Jindrová. Těší mě

Děkuji za důvěru

Naučím vás, jak být pevní a zároveň jemní. Jak se starat o své hranice a energii v těle a tím i o vztahy, partnerství a rodinu.

Přináším lidem vědomí do jejich zdravotních problémů, životních situací a VZTAHŮ. Spojuji je s vlastní hodnotou a tím, kdo jsou uvnitř. Ukazuji zdroje a možnosti, kde začít a co ukončit.

Učím 18 let o principech muž – žena, o intimitě a sexualitě.

Jsem šťastná žena a mamka. Jsem vděčná za život, jaký mám dnes

Žiju vědomý a zralý vztah k partnerovi, dceři i dalším lidem. Těšíme se společné radosti a legraci, respektu a porozumění. Mám jasno, jsem pevná, vyjadřuji se přirozeně a spontánně. Životní situace procházím s grácií.  Zůstávám spojená se zdrojem, v úctě a lásce. Mám dostatek času na sebe, partnera i rodinu a užívám si to!

Ale s grácií jsem to vždy neprocházela! Uff

Dost jsem se před pár lety natrápila, hlavně ve vztazích a intimitě. Neznala jsem své potřeby a už vůbec je neuměla sdělit druhé straně či uhájit svůj názor. Hádky nás ochromovaly a zůstávalo napětí a tichá domácnost. Končila jsem pláčem někde zalezlá bez podpory. Připadala jsem si jako v kruhu nebo zneužitá, někdy mi bylo i fyzicky zle a mé ženství trpělo.

Chtěla jsem jen aby si mě všiml

Být tou jeho jedinou a mít rodinu, jít dál. Jen přání a ne realita. Byla jsem zoufalá, hodnota na nule a nevěděla jsem, co dělat. Bezmocná, bez podpory a nepochopená. Vztek, bolest, křik, pláč, lítost, smutek. Vyčerpaná a napětí rostlo. Více šedi než barev. Uff. Nakonec přišla i nevěra.

Podařilo se mi vystoupit z kruhu

Sáhla jsem po metodě používané hlavně v terapii, získala jsem důvěru a pak si říkala , proč jsem nešla dřív. 😀  Sbírala jsem informace a zkušenosti. Viděla jsem a cítila, jak se léčím, jak se mění moje nastavení, chování moje i ostatních ke mně.

Bylo to jako zázrak a vše bylo jednodušší díky spojení se se sebou a vnitřní silou. Uvědomovala jsem si, že můžu tvořit vztah a život, jaký chci žít a začalo se to dít. Následovaly tréninky prožitkových metod a já vystřelila jako šíp ke svému novému životu.

Cítila jsem se dobře a dospěle

Začala jsem studováním mechanismů zjišťovat, jak fungujeme a jak ovlivňujeme naše vztahy. Viděla jsem všude kolem sebe, jak se chováme k sobě a k dětem a čím je to způsobeno. Došlo mi, že můžeme měnit svá přesvědčení a stala jsem se lektorem v oblasti sebe-vědomí, vztahů a sexuality. Odešla jsem z pro mě nezdravého vztahu.

Tantra zaťukala na dveře 🙂

V roce 2007 obohatila mou práci tantra, tantra masáže a trénink v Itálii (vnitřním muž a žena). Uzavřel se cyklus studování témat muž, žena, sexualita a komunikace mezi nimi. Sdílela jsem vlastní zkušenosti, výsledky se odrážely v kurzech více do hloubky. Některé partnerství se zdravě ukončilo, jiné výrazně oživilo a obohatilo (včetně uzdravení mého vztahu k sobě samé).

Rozešla jsem se s partnerem, setkali jsme se s jiným mužem, který se stal mým manželem.

Partner mi rozuměl - uau

Věnovali jsme se sobě navzájem, staráli se oba o svoji spokojenost, zažili jsme nespočetně chvil vášně a hlubokého spojení. Přišla svatba, pak dcera a naše společná trojka bylo úžasné vyvrcholení našeho vztahu. Velmi si toho vážím.

Vím, že tahle cesta může být řešení pro každého, kdo chce skutečně měnit vědomě sebe a své vztahy. Moje cesta je přinést tyto kvality vám do života a vztahů. Je nádherné sledovat výsledky jednoduchých metod.

Ve školách neučím, ale 🙂

Pokračuji s osobním rozvojem dále. Vyplácí se mi rozšiřovat si vědomí, uvolňovat bloky z těla i mysli. Vztahy vzkvétají a naplňují se mé vize.

Prošli jsme velkou změnou po manželově vážné nehodě (9. 9. 2016). Byl v kómatu, pak 8 měsíců v nemocnici, dnes je v invalidním důchodu a realita je taková, že nás nehoda partnersky rozdělila. 5 let jsme oba dávali maximum do znovu-navrácení života, jaký jsme měli předtím nebo se mu alespoň přiblížit. Podařilo se nám udržet rodinu, partnerství ne. Rozhodli jsme se rozloučit se a jít dál každý svou cestou.

 Vše se hluboce proměňovalo a bylo to náročné, díky tomu, co umím a vím, jsem prošla  mnohem snadněji ty roky a stále jsem byla schopná vyživovat sebe vnitřně, abych tu byla pro manžela i dceru a vedle toho všeho udržela své podnikání. Nyní jsme  rozvedení a moje nové zkušenosti jsou tedy i kolem tohoto tématu včetně komunikace péče o dítě. Musím říct, že jsem ale pyšná. Znovu si nedokážu představit žít tuto situaci bez své vnitřní síly a pevnosti.

Několikrát jsem slyšela, že bych tohle měla učit ve školách. 😀 Založila jsem Akademii Margmaya – prostor pro individuální sezení a semináře se záměrem uvolnění a rozvoj lidí, kteří mají zájem pohnout se z místa, získat nástroje na sebe-dobíjení nebo upevnění v sobě, jen nevědí, jak s tím začít nebo věci posunout či ukončit (stejně jako já před lety).

Je tu velký dar internetu, sdílím 15ti leté zkušenosti (krom živě) také pomocí online světa a dostanou se tak vám články, brožurky, knihy, meditace, audia a videa.

Oživená sexualita, prouzená vášeň, uvolněnost a přirozenost ve vztazích.

Nemusíte absolvovat drahé výcviky a pobyty v zahraničí, přináším kroky, co zjednodušší vaši začáteční nebo už pokročilou cestu ke zralému a šťastnému vztahu.

Můžete takto jednoduše uchopit základní principy mezi mužem a ženou a zákonitosti zdravého vztahu nebo zralou a vědomou komunikaci .

Sepsala jsem a dále sepisuji pro vás hodnotné informace v tématu – jak se nezbláznit při komunikaci s partnerem nebo druhým pohlavím a přitom zůstat oba spokojení. Ať už jste singl nebo v páru, je dobré tyto zákonitosti principů znát, a využít i v práci nebo kdekoliv jinde. Návody a praktické ukázky, co můžete sami dělat doma. 

Přidejte se ke mě na Facebooku do skupiny – Zenovka s Nadiyou.

Kontakt

Nadiya Jindřiška Jindrová
721 409 387
nadiya@nadiya.cz

Akademie Margamaya

Vlčí Důl 70

470 01 Česká Lípa

IČO: 66425069

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.