Polarita

15 let vedení seminářů na téma muž & žena včetně intimity a sexuality mi přineslo strukturovanou formu komunikace a sdílení v radosti vedoucí k naplnění ve vztahu.

Polarita ženy a muže -žijte své ženství a mužství

Maitrea Praha - Týnská ulička 6, Praha 1

05. 10. 2020 od 17:30 do 20:30 hodin

Cena: 350 Kč, 400 Kč při platbě po 28. 9. 2020

Všichni milujeme, když nálada pluje na vlnách vnitřní spokojenosti a ve vzduchu je jiskření. Násobí se sdílením s někým dalším.

Víte, že je to spojeno se sexualitou? Chemii asi znáte všichni, ta je přítomná, když jsou tu dvě polarity, které se přitahují. Někdy se také odpuzují.

Kolik žijete své vlastní (ženské/mužské) polarity a jak poznáte, ve které se nacházíte zrovna teď?
Chtěli byste více radosti a spokojenosti v životě a vztahu? Ano, naše spokojenost vychází i z toho, že naše ženství / mužství má dostatek prostoru se projevit. A vrcholem je splynutí těchto dvou světů.

Na tomto semináři uvidíte ukázku propojení se svou polaritou. Tedy také se svou sexualitou. Povíme si k tématu, také na těle ucítíte, jak spustit právě ten svůj „knoflík“ radosti a spokojenosti. Záměrem je vnést více vnitřní stability a zároveň živosti do vztahů, umět komunikovat ze svého ženství / mužství, cítit větší odlehčení, najít klid, a užívat si vztahy a sex.

Naše ženství a mužství v dnešním světě trpí a je nutné o ně pečovat. Rozumět tomu, co se děje a vědět, jak to změnit. Když jste dobře usazeni ve své polaritě a má dostatek prostoru k tvorbě, život a vztah se změní.

Seminář podpoří:
• ukotvení v sobě
• léčení zranění ze vztahů
• pocity výživy a spokojenosti
• ženství / mužství v jasné formě
• porozumění druhému pohlaví
• komunikace z místa naší přirozenosti
• uvolnění a vnitřní radost

Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce.
S sebou pohodlné oblečení, lahev s pitím.

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na workshop, kde s těmito principy pracujete a cítíte pak výživu v těle a srdci. 

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Na akci je nutné se předem přihlásit a zaplatit zálohu.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.

 • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

  Štěpánka Šimková

  Raw food průvodkyně
 • Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

  Maya Kinclová

  Kosmetická poradkyně
 • Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

  Jan David

  Publicista