Výcvik - chuť života

V 17 ti jsem odešla z domova, postavila 3 domy, vytáhla manžela z kómatu s malým dítětem v ruce a to není všechno. 🙂 Ale to "všechno" chci předat.

Výcvik Akademie života
plná chuť života
aneb
proměna jako Fénix
je rozdělena do tří víkendů.

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

12. - 14. 3. 2021 - on-line verze

9. - 12. 4. 2021 - dle nařízení

7. - 9. 5. 2021 - dle nařízení

O čem víkendy jsou...

Pamatujete na bájného Fénixe, který musí shořet, aby znovu obživl. Dobře pokládaná na sebe navazující témata zajistí to, že projdete proměnou úplného „usmrcení“ starých a nefunkčních vzorců v podvědomí. 

Nastane očista organismu a nastavení nového vnitřního stavu, který v sobě zafixujete integrací. Tohle vše nakonec změní vnější realitu života v kvalitní záležitost, kde se cítíte spokojeně a šťastně. 

Bez této vnitřní proměny to nelze udělat. 

Jde vlastně jen o to, zda potkáte nějakou životní zkušenost či vztahy, které vás tam postupně dostrkají nebo půjdete rovnou sami na věc naproti procesům, které vás stejně čekají. Máte pak věci více pod kontrolou v bezpečném prostředí s mým vedením.

Témata, kterými se budeme zabývat
a co jsme se měli dozvědět od rodičů a ve škole.

💛 Uzemnění, kořenění, energie, kreativita, sexualita, předkové, vyjádření.

💛 Oslava, láska, dítě (projekt), partnerství, mateřství a rodičovství. 

💛 Dokončení, krása a duše, smrt, hodnota a zhodnocení, zpeněžení vize.

Zažila jsem toho hodně (už jenom osobně), dál mám za sebou 15 let meditací a intenzivních workshopů od lidí, kteří strávili hodně času s mistrem Oshem. Sama se cítím dost pevně, autenticky a vědomě. Jsem jasnozřivá ve své práci a schopná podat zrcadlo – tedy zpětnou vazbu na téměř cokoliv. Posouvám člověka ke skutečné proměně.

Rozhodla jsem se v létě 2020...

Proč to dělám?

Pro koho to je?

Hodlám předat dar 12 ti lidem,

kteří se rozhodnou vstoupit do výcviku a změnit svůj život. Přestat čekat několik let. Tyto procesy a techniky urychlují a intenzivní práce na sobě se mnohonásobně vrací tomu, co do toho dáte.

3 víkendy

4 související témata každý víkend

meditace

transformace

nástroje, které si osvojíte navždy

Jaké budou dny po výcviku

Představ si, že ráno vstaneš s úsměvem na rtech, že víš, co kdy říct. Že je Ti dobře a když kolem Tebe je centrifuga, že máš stále dostatek energie a můžeš se věnovat tomu, čemu se věnovat chceš. Že dokážeš cokoliv komunikovat s kýmkoliv, jdeš za svou vizí, držíš hranice a jsi ve své přirozenosti a autenticitě.

Že to nejde? Právě, že ano. Možná je to teď nepředstavitelné. Že máš pevnou vůli, že jsi v sobě ukotvená (ukotvený). Že si hravě dokážeš poradit s emocemi a není to na hodiny, ale na minuty, spíš vteřiny. A svůj vztek transformuješ na sílu.

Dáš to a Ty to víš. Jde jen o to se rozhodnout, to je vlastně to nejtěžší, pak už jde vše vlastně samo. Příjemným bonusem je, že roste míra zdraví a spokojenosti ve všech oblastech. Tvoje podvědomí  Tě začne podporovat a přestane škodit. 

 

Témata: 

Uzemnění, kořenění, energie, kreativita, sexualita, předkové, vyjádření.

Oslava, láska, dítě (projekt),partnerství, mateřství a rodičovství.

Dokončení, krása a duše, smrt, hodnota a zhodnocení, zpeněžení vize.

 

Časy:  ještě je více upřesníme dle dohody, zatím berte takto 🙂

pátek v 14 hodin registrace, v 15 hodin začínáme s programem.

sobota od 8 hodin – 21:00 hodin

neděle od 8 hodin – 15:00 hodin

Místo:  Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

 Cena: záloha 3000 Kč, celý výcvik 16500,- (program je možný na splátky tedy 5500,- za jeden modul, každý modul zvlášť a vždy minimálně 14 dní před dalším modulem zaplacená další záloha na další modul). 

Podrobější informace o cenách: Pití, čaj, caro, káva zdarma. Pro potvrzení účasti je nutné uhradit zálohu ve výši 3000 Kč na účet 224539320/0600. 

Akce živě : Ovoce a vegetariánký oběd za 200,-/den = 400 oba dny. Páteční večeři a sobotní snídani si dovezete sebou – k dispozici lednice i mikrovlnka. Dále je k dispozici sauna za poplatek 70Kč. Cena semináře je včetně přespání ve společné místnosti na matracích. K dispozici jsou dvě koupelny a dva záchody.

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na transformační výcvik, kde pracujete s vnitřními principy a cítíte pak výživu, regeneraci, klid v hlavě, těle a srdci. 

Mnohdy klienti popisují po naší práci stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Na akci je nutné se předem přihlásit a zaplatit zálohu.

Ať se daří a  hýbejte se uvnitř i venku.

O on-line verzi:

  • Sejdeme se v aplikaci Zoom.us. Pomohu Ti, jak ji na svém počítači nastavit. Program je od rána do večera nabitý
 
  • Různá transformační (prožitková) cvičení
  • Osho a jiné meditace
 
  • Teorie a předávání nástrojů, které Ti zůstanou navždy.
 
  • Certifikát po absolvování všech modulů výcviku.
 

15 zkušeností on-line předávání v 1-1

2 roky zkušeností on-line předávání ve skupině

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.