Dosáhněte rozprouděných objednávek na vaší byznys cestě pomocí programu Fénix.

Zbourejte překážky ve své hlavě a radujte se ze svých úspěchů.

Stagnují objednávky?

Chceš znovu rozproudit své objednávky? Něco se zaseklo a chceš obnovit fungující byznys? Špatně se spí?  Život není v rovnováze a následky vnímáš jako napětí? Cítíš zátěž pro Tvou psychiku a kolikrát si říkáš uff, stojí mi to za to? 

Jak fungujeme

Představ si, že Ti cinkne další objednávka na mobilu. Čím to bylo? Tvým vnitřním nastavením mozku. Možná ještě nevíš, že 97% našeho fungování ve vnější realitě probíhá skrze podvědomí a nevědomí. My totiž zbytečně nosíme 3 batohy zátěže namísto jednoho lehkého batůžku, se kterým snadno vyběhneš jakýkoliv byznysový kopec.

Uvnitř jsou ukryté nešvary a vzorce z minulosti. Ty tvoří blokace a překážky ve fyzické realitě – tedy i v Tvém byznyse už jen pouhým myšlením. 

Možná Tě do teď ani nenapadlo, že Tvé finance a pocit zátěže/ lehkosti ovlivňuje Tvůj mozek a Tvá buněčná paměť těla. 

Tělo sice vymění všechny buňky jednou za 7 let úplně všechny, jenže jeho inteligence kopíruje i chybu z minulosti do nových buněk, tedy Tvé tělo funguje postaru, pokud neprovedeš pomocí terapie byznysu změnu uvnitř sebe.

Tvůj tok peněz ovlivňuje svět uvnitř Tebe.

95% Tvé komunikace je neverbální. Zvenku se usmíváš na fotkách a uvnitř cítíš vyčerpání. Klient to cítí! 

Změň to pomocí programu Fénix jednou provždy. Jednoduché techniky této metody zbourají zaseklosti v hlavě. 

Uklidíš si jednou pro vždy a umeteš cestu svým projektům.

Chceš nebo uvažuješ o tom se vydat se mnou na cestu za rozprouděnými objednávkami?

Chceš znovu nastolit rovnováhu a mít pocit lehkosti ve svém byznysu?

Jak Fénix pomůže mně

Tuto hypnoterapeutickou metodiku využívají se mnou manažeři, leadři nebo terapeuti, aby rozproudili a posunuli svůj byznys. Aby se naučili ovládat sílu svého myšlení.  Jsou překvapeni, jak snadné to je. Jde jen o to, vědět JAK. 

Techniky, které předávám v programu Fénix používají jazyk, kterému rozumí Tvá pravá hemisféra. Ta ovlivňuje kreativitu a právě kreativní a elegantní řešení problémů Ti pomůže realizovat Tvé vize a sny.

Zapoj svou pravou hemisféru do byznysu a všechno bude fungovat s větší lehkostí. Naučte se efektivně formulovat své cíle a touhy. Vyjadřuj se přesněji a slaď se se svým okolím a klientelou.

Domluv si úvodní konzultaci ZDARMA:

Na konzultaci je naším cílem:

Komu je konzultace určená, pro koho je vhodná:

Domluv si úvodní konzultaci zdarma:

Formulář k vyplnění údajů: