Konstelace vyřeší emoční bloky.

Pomohu Ti nastartovat sílu Tvého podvědomí.

Proč přijít na konstelace

Všímáte si toho, že se ve vašem životě často opakují podobné situace? Motáte se s partnerem v začarovaném kruhu? Potkáváte podobné typy lidí, se kterými se spolupráce často zasekne ve stejném bodě?

Nejspíš vaše podvědomí ovlivňují zakódované vzorce chování, které jste si zafixovali v rodině či minulých vztazích. Přijďte na konstelace a zbavte se negativních vlivů, které brzdí váš spokojený život.

Jak konstelace fungují

Konstelace jsou skupinový zážitkový seminář. Jedná se o terapeutickou metodu, kterou používají psychologové i koučové, co pomáhají se sebepoznáním a osobním rozvojem. Během konstelací pracuji s faktem, že všichni fungujeme z 90 % na nevědomé úrovni.

V našem podvědomí se odehrávají milióny operací, které ovlivňují naše chování a my se pak divíme, že i poklidný rozhovor se sestrou vždycky skončí hádkou. Konstelace pracují s podvědomými bloky, uvolňují emoční napětí a napravují vaše vnitřní nastavení.

Jaké problémy vyřešíte

Všechny problémové situace, které se ve vašem životě objevují mají nějaký význam a důvod. Může se jednat o nefunkční mezilidské vztahy, negativní emoce či zdravotní problémy. Prožili jste si nepříjemný rozchod, který vám brání navazovat funkční vztahy? Bojíte se, že každý další partner vám ublíží stejně jako ten poslední?

Během konstelací se na svůj problém podíváte zvnějšku. Dostanete šanci uzavřít situaci zdravě, prožít si uvolnění a jít dál. Nedovolte, aby nedořešené problémy z minulosti ovlivňovaly vaši budoucnost.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.