Konstelace vyřeší vaše emoční bloky.

Pomohu vám nastartovat sílu vašeho podvědomí.

Proč přijít na konstelace

Všímáte si toho, že se ve vašem životě často opakují podobné situace? Motáte se s partnerem v začarovaném kruhu? Potkáváte podobné typy lidí, se kterými se spolupráce často zasekne ve stejném bodě?

Nejspíš vaše podvědomí ovlivňují zakódované vzorce chování, které jste si zafixovali v rodině či minulých vztazích. Přijďte na konstelace a zbavte se negativních vlivů, které brzdí váš spokojený život.

Jak konstelace fungují

Konstelace jsou skupinový zážitkový seminář. Jedná se o terapeutickou metodu, kterou používají psychologové i koučové, co pomáhají se sebepoznáním a osobním rozvojem. Během konstelací pracuji s faktem, že všichni fungujeme z 90 % na nevědomé úrovni.

V našem podvědomí se odehrávají milióny operací, které ovlivňují naše chování a my se pak divíme, že i poklidný rozhovor se sestrou vždycky skončí hádkou. Konstelace pracují s podvědomými bloky, uvolňují emoční napětí a napravují vaše vnitřní nastavení.

Jaké problémy vyřešíte

Všechny problémové situace, které se ve vašem životě objevují mají nějaký význam a důvod. Může se jednat o nefunkční mezilidské vztahy, negativní emoce či zdravotní problémy. Prožili jste si nepříjemný rozchod, který vám brání navazovat funkční vztahy? Bojíte se, že každý další partner vám ublíží stejně jako ten poslední?

Během konstelací se na svůj problém podíváte zvnějšku. Dostanete šanci uzavřít situaci zdravě, prožít si uvolnění a jít dál. Nedovolte, aby nedořešené problémy z minulosti ovlivňovaly vaši budoucnost.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.