Osobní konzultace: Ideální příležitost pro duševní očistu

Odhalte skryté překážky, které vás v životě brzdí

Naučené vzorce chování

Máte problém komunikovat se svým dítětem? Trápí vás dlouhodobě situace, se kterou si nevíte rady? Opakujete v partnerském vztahu stále dokola ty samé chyby? Jsme zvyklí nějak automaticky reagovat a často si úplně zbytečně komplikujeme život.

Už v prenatálním období si začínáme vytvářet v mozku mechanismy přežití. V dětství se od svého okolí učíme strategie, jak komunikovat. Pozorujeme lidi ve své rodině i všechny ostatní, se kterými přijdeme do kontaktu. Některé vzorce ale nejsou správné a my si jejich opakováním zaděláváme na problém. Často se pak stává, že v dospělém životě tyto strategie nefungují v náš prospěch.

Rady přesně pro vás

Ať už vás trápí komplikované vztahy, neúspěch v zaměstnání, nedostatek životní energie a jiné, konzultace vám zaručeně ukáže směr. Prozkoumáme vaši konkrétní situaci a pomocí různých technik najdeme řešení vašeho trápení. Zaručuji vám svou maximální diskrétnost.

Mým záměrem je ukázat vám, jak se zbavit nefunkčních strategií. Na vlastní kůži prožijete klíčové okamžiky a zafixujete si prospěšnější modely chování. Na pozitivní změnu pak podvědomě reaguje i vaše okolí, což často přináší fyzickou úlevu, urovnání vztahů, příliv energie, větší sebevědomí. Dostanete přesný návod, jak a co dělat, aby byl váš život pestřejší a veselejší.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.