Osobní konzultace: Ideální příležitost pro duševní očistu

Odhalte skryté překážky, které vás v životě brzdí

Naučené vzorce chování

Máte problém komunikovat se svým dítětem? Trápí vás dlouhodobě situace, se kterou si nevíte rady? Opakujete v partnerském vztahu stále dokola ty samé chyby? Jsme zvyklí nějak automaticky reagovat a často si úplně zbytečně komplikujeme život.

Už v prenatálním období si začínáme vytvářet v mozku mechanismy přežití. V dětství se od svého okolí učíme strategie, jak komunikovat. Pozorujeme lidi ve své rodině i všechny ostatní, se kterými přijdeme do kontaktu. Některé vzorce ale nejsou správné a my si jejich opakováním zaděláváme na problém. Často se pak stává, že v dospělém životě tyto strategie nefungují v náš prospěch.

Rady přesně pro vás

Ať už vás trápí komplikované vztahy, neúspěch v zaměstnání, nedostatek životní energie a jiné, konzultace vám zaručeně ukáže směr. Prozkoumáme vaši konkrétní situaci a pomocí různých technik najdeme řešení vašeho trápení. Zaručuji vám svou maximální diskrétnost.

Mým záměrem je ukázat vám, jak se zbavit nefunkčních strategií. Na vlastní kůži prožijete klíčové okamžiky a zafixujete si prospěšnější modely chování. Na pozitivní změnu pak podvědomě reaguje i vaše okolí, což často přináší fyzickou úlevu, urovnání vztahů, příliv energie, větší sebevědomí. Dostanete přesný návod, jak a co dělat, aby byl váš život pestřejší a veselejší.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.