Konstelace

15 let vedení konstelací mi dává jasný obraz, jak fungujeme uvnitř a co se s tím dá dělat venku.

Konstelační workshop - téma Time-management.

Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

12. 9. 2020 od 9 - 18 hodin

Stále není čas si sednout ke „kávě“? Nedaří se dílo dokončit?  Myslíte si, že toho uděláte za den víc a pak to nevyjde. Soukromý čas obětujete práci a někomu jinému? Přijďte s tím přestat. Naučte se, jak řídit svůj čas na konstelační workshop.

Na tomto semináři odhalíte i praktické kroky, jak změnit svůj život tak, abyste začali dokončovat a vyvážili soukromý čas s pracovním.

Vždy promluvím k danému tématu na konstelacích není však nutné dodržet téma. 😀 7 lidí má možnost si „postavit“ vlastní konstelaci. Mnohdy však i cizí role vám dá více než vlastní konstelace, všichni si odnesou nová poznání a vnitřní prožitkovou proměnu. Cena je tedy pro všechny stejná. Konstelaci je nutné si dopředu zamluvit.

Jste spojeni vždy s nějakým systémem (rodina, kultura, národ). Funguje to jako síť – na jedné straně se něco pohne a na nás to má vliv ať chcete nebo ne. Není to na úrovni emocí a většinou není vidět, s čím to souvisí. Skryté mechanismy uvnitř vás promlouvají do všech oblastí (vztahy, peníze, děti) a změna je nutná uvnitř, až pak můžete pohnout s něčím venku.

Tedy, jestli cítíte někdy vztek, smutek, překročené vaše hranice či zranění z toho, že vám někdo nerozumí, jde s tím něco dělat. Příjemným bonusem je, že roste míra zdraví a spokojenosti všude. Vaše podvědomí vás začne podporovat a přestane škodit.

Téma: vždy promluvím k danému tématu, konstelaci je možné mít i na jiné téma. 😀

Datum: 12. 9. 2020 Čas: 09:00 – 18:00 hod (přijíždějte už od 8:30, ať začneme včas.)

Místo:  Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa

Cena:  1200 Kč – Cena celkem i s obědem a občerstvením.

Pití, čaj, caro, káva zdarma. Seminář  1000 Kč – (pro potvrzení účasti je nutné uhradit zálohu ve výši 400 Kč na účet 224539320/0600.) Ovoce a vegetariánký oběd za 200,-

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na konstelační workshop, kde s těmito principy pracujete a cítíte pak výživu v těle a srdci. 

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Na akci je nutné se předem přihlásit a zaplatit zálohu.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.