Sebe - vědomý posun k dokončení plánu.

15 let vedení sebe-rozvojových seminářů posouvá mé příznivce od vize a snu k realizaci vize.

On-line kurz: Čakro- Tvořivá čarodějka

9. - 30. 6. 2022 - kurz Ti zůstane.

Kurz uděláš svým tempem, přístupy Ti zůstanou i po kurzu, můžeš se k videím vracet.

Má péče je Ti k dispozici tři týdny ve Facebookové skupině.

Cena: Nyní předprodejní cena 2560,- 

Připoj se doma k on-line kurzu na 19 dní pro sebe, pro svou tvorbu a zhmotnění nápadu.

Sebe-rozvojová cvičení, videa a meditace na každý den.

Na začátku společně vybereme téma, které budete v kurzu celou dobu tvořit k realizaci a zavnímáte výsledky.

Pro ženy a muže, všichni, kdo chcete tvořit vědomě (pomocí čaker) a hlavně dokončit své nápady k realizaci.

Info video o kurzu níže:

 

Terezie – Nemám moc ráda kreslení, protože mi nejde a do deníčků jsem si nikdy nemalovala. Mile mě překvapilo, jak jsem najednou měla potřebu si během plnění úkolů do textu malovat a jak to pro mě bylo nápomocné a symbolické. Také mě mile překvapila meditace a síla, s jakou jsem se do ní uměla ponořit. Dříve mi to příliš nešlo. Cítila jsem, že se tak děje v návaznosti na úkoly, měla jsem potřebu se do meditace se pořádně ponořit, abych tak snadněji plnila úkoly. Celkově mám radost, kolik jsem, po delší době, dokázala věnovat zájmu a péče sama sobě!

Na začátku se propojíme on-line, kde si můžete ujasnit téma do kurzu. Pak kurz trvá 19 dní, každý třetí den v 5 hodin ráno dostanete do e-mailu video, informace a meditaci. Ve videu mluvím o 7 dnech. Ukázalo se, že lidé potřebují více času pro sebe, aby kurz byl v souladu i s osobním životem, tedy jsem ho prodloužila.

 

Smyslem celého kurzu je pochopit, jak tvoříte, kde máte překážky a jak se můžete nastavit jinak, aby vaše cesta tvoření byla plynoucí a krásnější či radostnější a hlavně, aby bylo vše dotažené do konce. Aby se vaše vize skutečně uskutečnila. 😀

Lucie – Zaujalo mě naučit se tvořit skrz čakry. Líbily se mi každodenní e-maily bohaté na informace, úvodní videa, meditace, praktické úkoly a podpora ve facebookové skupině. Uvědomění, že jsem si touto cestou již některé věci v životě vytvořila a že to tak funguje.Všechny informace byly pro mě prospěšné. Doporučila bych kurz všem, kteří chtějí být vědomými tvůrci svého života. Mně vyhovoval 7 denní intenzivní kurz. Ano podpora na fb byla prospěšná.

V každém mailu dostanete video, úkoly k sebe-rozvoji a mp3 meditaci. Můžete jít i svým tempem, třeba 14 dní nebo měsíc. Je ale fajn, když jdete každý den kousek udělat, 7 dní je zvládnutelné a úkoly si můžete rozdělit i během dne. Meditaci si dáte třeba večer před spaním. O tom už si rozhodnete sami. 

V průběhu kurzu jsem k dispozici ohledně dotazů v uzavřené Facebook skupině nebo na e-mailu.

Těší mě, když jsme ve vzájemném spojení, i když je vše on-line a skupina hodně podporuje a inspiruje všechny členy kurzu. Velmi doporučuji být součástí.

Terezie – podpora na Facebooku byla báječná, ty jsi nám byla k dispozici nadmíru a příjemné byly i příspěvky ostatních

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na sebe-rozvojový e-mailový workshop, kde pracujete se svým niterním nastavením a cítíte pak výživu v těle a srdci.

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Také, že prorazili něco, co jim dlouho nešlo zdolat.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.

Ty brďo, no musím říct, že jsem překvapená. Jsem prolezlá živýma kurzama a stejně jsou věci, které mě překvapily. No a přiznám se, vnitřní proces byl tedy taky :-D, jsem za něj ráda.

Jana

Tedy!!! Bomba.. ano moje první reakce byla „jako proč od shora??“ To je přeci blbost, základ se tvoří od jedničky.. Pak jsem si přečetla zadání dnešního úkolu… hehe a docvakla mi spousta informací. Jsem nadšená. Už jen po přečtení celého e-mailu na mne začaly „bafat“ odpovědi… 

Katka Nira

pečení dortů