Sebe - vědomý posun k dokončení plánu.

15 let vedení sebe-rozvojových seminářů posouvá mé příznivce od vize a snu k realizaci vize.

On-line kurz: Čakro- Tvořivá čarodějka

9. - 30. 6. 2022 - kurz Ti zůstane.

Kurz uděláš svým tempem, přístupy Ti zůstanou i po kurzu, můžeš se k videím vracet.

Má péče je Ti k dispozici tři týdny ve Facebookové skupině.

Cena: Nyní předprodejní cena 2560,- 

Připoj se doma k on-line kurzu na 19 dní pro sebe, pro svou tvorbu a zhmotnění nápadu.

Sebe-rozvojová cvičení, videa a meditace na každý den.

Na začátku společně vybereme téma, které budete v kurzu celou dobu tvořit k realizaci a zavnímáte výsledky.

Pro ženy a muže, všichni, kdo chcete tvořit vědomě (pomocí čaker) a hlavně dokončit své nápady k realizaci.

Info video o kurzu níže:

 

Terezie – Nemám moc ráda kreslení, protože mi nejde a do deníčků jsem si nikdy nemalovala. Mile mě překvapilo, jak jsem najednou měla potřebu si během plnění úkolů do textu malovat a jak to pro mě bylo nápomocné a symbolické. Také mě mile překvapila meditace a síla, s jakou jsem se do ní uměla ponořit. Dříve mi to příliš nešlo. Cítila jsem, že se tak děje v návaznosti na úkoly, měla jsem potřebu se do meditace se pořádně ponořit, abych tak snadněji plnila úkoly. Celkově mám radost, kolik jsem, po delší době, dokázala věnovat zájmu a péče sama sobě!

Na začátku se propojíme on-line, kde si můžete ujasnit téma do kurzu. Pak kurz trvá 19 dní, každý třetí den v 5 hodin ráno dostanete do e-mailu video, informace a meditaci. Ve videu mluvím o 7 dnech. Ukázalo se, že lidé potřebují více času pro sebe, aby kurz byl v souladu i s osobním životem, tedy jsem ho prodloužila.

 

Smyslem celého kurzu je pochopit, jak tvoříte, kde máte překážky a jak se můžete nastavit jinak, aby vaše cesta tvoření byla plynoucí a krásnější či radostnější a hlavně, aby bylo vše dotažené do konce. Aby se vaše vize skutečně uskutečnila. 😀

Lucie – Zaujalo mě naučit se tvořit skrz čakry. Líbily se mi každodenní e-maily bohaté na informace, úvodní videa, meditace, praktické úkoly a podpora ve facebookové skupině. Uvědomění, že jsem si touto cestou již některé věci v životě vytvořila a že to tak funguje.Všechny informace byly pro mě prospěšné. Doporučila bych kurz všem, kteří chtějí být vědomými tvůrci svého života. Mně vyhovoval 7 denní intenzivní kurz. Ano podpora na fb byla prospěšná.

V každém mailu dostanete video, úkoly k sebe-rozvoji a mp3 meditaci. Můžete jít i svým tempem, třeba 14 dní nebo měsíc. Je ale fajn, když jdete každý den kousek udělat, 7 dní je zvládnutelné a úkoly si můžete rozdělit i během dne. Meditaci si dáte třeba večer před spaním. O tom už si rozhodnete sami. 

V průběhu kurzu jsem k dispozici ohledně dotazů v uzavřené Facebook skupině nebo na e-mailu.

Těší mě, když jsme ve vzájemném spojení, i když je vše on-line a skupina hodně podporuje a inspiruje všechny členy kurzu. Velmi doporučuji být součástí.

Terezie – podpora na Facebooku byla báječná, ty jsi nám byla k dispozici nadmíru a příjemné byly i příspěvky ostatních

Kontakt: 721 409 387

Zvu vás na sebe-rozvojový e-mailový workshop, kde pracujete se svým niterním nastavením a cítíte pak výživu v těle a srdci.

Mnohdy po naší práci klienti popisují stav regenerace, vnitřní radosti a klidu či pocitu, že jsou v pořádku. Také, že prorazili něco, co jim dlouho nešlo zdolat.

Krásný den, hýbejte se uvnitř i venku.