Vše ve vašem okolí vibruje. Společně vykouzlíme harmonii prostoru pro Vaši podporu.

Uvědomění si energie

V prostředí, ve kterém žijeme nebo pracujeme, jsou předměty a také energie, vše „vibruje“ dohromady. Energie si neuvědomujeme. Častým opakováním nebo nějakou situací jsou energie vázané na předměty a sálá z nich pak minulost. To může být někdy na škodu, naše podvědomí vše vnímá a ovlivňuje to naše nálady a zdraví.

Kouzlení v interiéru je služba, kde nabízím objektivní pohled. Nový „nádech“ místa v souladu s vámi tady a teď. Můžete získat náhled na to, co vás ovlivňuje a jak. Vyslechnout si návrh na případnou změnu či nějaká doporučení nebo je rovnou udělat. Pracujeme společně.

Možná znáte metodu feng shui, moje metoda je podobná, pracuje jen na jiném principu, zaměření je ale stejné – harmonie prostoru. Jde o to získat informace z prostředí a pohybem věcí nebo změnou například dekorací, barev či textilu nechat interiér více podporovat Vaši cestu, vize a zdraví.

Samovolně proběhne energetická očista prostoru a vlastně i klientů. Součástí služby může být průvodcování tříděním a úklidem, mými metodami a metodou konmari nebo prohloubení spojení s prostorem či místem, kde vzniká Vaše tvorba nebo radost.

Jak to probíhá?

Domluvíme si termín. Podle toho, zda jde o domácí či pracovní prostředí se připravíme. Potřebuji vědět, jestli jde o byt, dům, garáž, zahradu, kavárnu, restauraci atd., kolika místnostmi se chcete zabývat – nejlépe m2. Při návštěvě procházím všechny místnosti společně s Vámi – účast je nutná!

Zapíšu pro Vás poznámky, něco konzultujeme a měníme hned. Dějí se při tom kouzelné okamžiky vnímatelné na těle. Proto název kouzlení s interiérem.

Společně probereme všechny body doporučení, proč má ke změně dojít. Většinou přijdeme na to, jaká témata nebo důvody k tomu vedou. Vlastní kreativitě můžete dál zelenou naplno. Dostanete později mailem seznam doporučení a červeně vyznačená ta, která jsou z mého pohledu důležitá zrealizovat.

Za tři týdny po dohodě dělám kontrolu, pro oba dokončení v jistém smyslu, i když třeba není zcela hotovo. Zrekapitulujeme, co se posunulo energeticky a v životě nebo ve vztahu.

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.