Děkuji za vaši důvěru a zájem

♥ Jukněte ještě níže ♥

Krásný den

V některých videích tykám a tak se nelekněte, když se s tím setkáte a uslyšíte mě tyknout. 🙂

Jsem Nadiya, 18 let vedu konstelace, ženské a smíšené kruhy, to znamená, že pracuji jako kouč s podvědomím (97% našeho nervového systému), kde se pohybuji pomocí různých technik. 

Tvoříme nové návyky těla pro podporu vlastní sebe-hodnoty, sebe-lásky, nastavení hranic, vize a vztahů včetně dětí. Též pracuji několik let on-line, kde vše funguje stejně, výsledky jsou citelné v realitě.

Můžete to tady prozkoumat, vidět, co vše nabízím, poslechnout si meditaci mp3, nahlédnout  zaregistrovat se do databáze, kde moji příznivci dostávají další informace nebo také akční ceny na produkty. Videa na různá témata. Pročtěte si články či jiné texty, v některých článcích se skrývají i videa.

Také se můžete potkat se slovy, která nevíte, co znamenají. Například se tu objevuje slovo „sezení“ a to je převzaté z anglického session a mezi terapeuty se dost často používá. Znamená to vlastně, že má člověk svou terapii nebo vyhrazený čas pro něj, kde pracujeme online nebo tady v Akademii Margmaya  společně vybranou technikou.

Můžete začít s registrací a dostat zdarma nějaký dáreček. 🙂

Později se třeba setkáme živě či on-line a navážeme spolupráci.

Hýbejte se uvnitř i venku.