♥ Když otěhotníte nebo se na to chystáte. :-)

Milé dámy, pro někoho možná šok, některá řekne – super, je to tady.

Co ale už udělá málokdo je, že je potřeba začít s dítětem mluvit hned. Mnoho lidí si myslí, že vše začíná až v době, kdy se dítě narodí, ale kdepak, takto to není.

Můžete sice podotknout, že dítě začíná slyšet až na 18 týdnu těhotenství, ano, mluvím tu o „jiném“ slyšení. Opět se vrátím k tomu, že to, co si uvědomujeme je drtivě malé procento a zbytek je povědomí, něvědomí a též duše, chcete-li a druhá duše už tu je. Na výcviku konstelací jsme se v roce 2006 dozvěděli, že existuje pohyb duší, hluboké impulzy, které máme někde uvnitř sebe, a vedou nás k harmonii a sjednocení.

Naše dítě už tu je

Je tu hned! i jeho duše. A na této úrovni můžeme komunikovat. Je to na hluboké úrovni a možná se ptáte jak. Také to někomu je „trapné“. Můžete miminku říct například

Jsi tu vítáno, těšíme se na Tebe, máš tady své místo, je tady Tvá sestra apod.  Tvoříme ti tady zázemí.

Když pak slyší ušima

V 18tém týdnu těhotenství začne slyšet zvuky z venku. Tedy do této chvíle mimi jen cítilo, co se děje, teď už to i slyší, ano, slyší jestli se hádáte, cítí, co říkáte, slyší bouřku, psa, všechno.

A světe div se, v mozku se to zapisuje a může si to pamatovat! Z těhotenství (prenatálního období) může mít vaše mimi silné zážitky, které jsou hluboko uloženy v mozku. Berte na vědomí, že tu je a že vaše věty a chování ho už ovlivňuje. Už nyní má vliv vše co děláte na jeho zdraví a budoucí vztahy.

mimino porod podorní dula přirozený porod alternativní osobní kouč rodové linie yoni a děloha

Můžete říkat věty typu:

Zlatíčko, vím, že jsi tady a teď jsem docela rozrušená, unavená, nervózní, či cokoliv (vzteklá) a není to o Tobě, na Tebe se těším a o svoje pocity se postarám sama.

Můžete se s mimi spojit i nějakým hezkým příchozím rituálem, zapálit si u toho svíčku, či udělat přechodový rituál – mamka.

Smutná událost se musí též ošetřit vědomě i v nevědomé mysli

Je to smutné, ale stává se, že některé ženě(a muži) dítě odejde. Nebo je žena v takové situaci, že se rozhodnete ukončit života embria, je to v pořádku a její rozhodnutí a zodpovědnost.

Je nutné pamatovat na to, že dítě tu bylo! Existovalo, tedy je to tak, že ta žena dítě měla a patří do té rodiny a celého rodinného systému.Neuzdravená bolest z takové situace pak velmi škodí! Je nutné zharmonizovat a vybalancovat vaši nevědomou mysl.

Ano, do podívat se do té škatulky, kam sama nevidí.

Měla jsem mezi svými klienty rozbitá manaželství a partnerství, zdravotní problémy a příčinou bylo nenarozené dítě. Velmi dobře řeší tuto situaci technika konstelace. Málo lidí ví, že potraty mají na ženu a celou rodinu takový vliv. Sama mám tu zkušenost, když se naše druhé dítě nenarodilo.

Zpět ke komunikaci s mimi

Jednoduše, představte si to, jako byly roky před Kristem a po něm, tak je období před narozením a po něm, ale dítě je tu od první chvíle a je potřeba s ním navázat a udržovat vědomý kontakt i když si na něj ještě nemůžete sáhnout.

Možná to vše víte a říkáte si, proč to tu píšu, supr, patříte mezi ty krásky, které jsou o několik kroků napřed, pak inspirujte ty ostatní, řekněte jim to nebo posdílejte tento článek a udělejte tak něco pro ty děti.

Krásný den všem a hýbejte se vnitřně i venku 😀

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *