Aby mužský i ženský princip fungoval v souladu

Pochopte skryté síly, které ovlivňují váš vztah

Rozdíly mezi mužem a ženou

Většina problémů ve vztazích pramení z nedorozumění mezi pohlavími. Přirozené síly jsou u mužů a žen nastavené opačně, což přináší rozpory do vztahu.

Jakmile pochopíme rozdíly obou principů, jsme šťastní, respektujeme potřeby druhého, zmizí napětí a přichází klid a láska. Zdá se to velmi snadné, přesto vytvořit fungující a spokojené partnerství vyžaduje naši pozornost a energii.

Prohloubení partnerského soužití

Pomůžu vám najít příčiny nesouladu ve vztahu nebo důvod, proč nemůžete najít partnera. Párům, které neřeší žádný akutní problém, pomohu naučit se tantrickému milování a posunout vztah do větší hloubky, vnést radost a uvolnění do intimních chvil.

Vysvětlím vám, jaké je primární nastavení psychiky, citů a těla obou pohlaví. Uvidíte, jak rozdílné principy ovlivňují potřebu doteků, intimity a sexu u mužů a žen. A pochopíte, jaký je rozdíl v komunikaci. Muži se naučí, jak svou ženu potěšit a uklidnit. Ženy pochopí, jak s mužem mluvit, aby jim rozuměl. Naučíte se, jak lépe vyjadřovat své potřeby a jak do vašeho vztahu dostat pochopení, respekt a lásku.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.