♥ Kdybych tenkrát věděla..

Už na základce

mi říkali, že jsem divná. No je pravda, že jsem se stranila a šramotily mi v hlavě různé jiné věci než mým vrstevníkům. Při posledním srazu ze základky jsem svým spolužákům říkala, co dělám. A znovu se to potvrdilo, když jeden z nich řekl přesně stejnou větu, jako tenkrát, jen dnes s objímajícím úsměvem. „Ty jsi byla vždycky divná.“ Nebylo to hanlivé. Všem zářily oči a sálal ke mně hřejivý pocit ze srdce, že jsou rádi, že vlastně jdu stále stejnou cestou – cestou vědomé vnímavé ženy – cestou „Vidanté“, jak se tu s oblibou říká v některých kruzích.

Když mi bylo 12 let, nahrávala jsem se sestřenkou hypnózu na kazety (dnes dělám NLP a hypnózu), pod sklem na svém stole jsem měla obrázky z vesmíru (dnes vedu meditace a Zen-konstelace) a s panenkami jsem si hrála na pár, který neustále spolu komunikuje (dnes vedu kurzy tantry a principů muž a žena).

Kdybych tenkrát věděla, že jsem v pořádku.

Většinu věcí, co se děly v mém peprném dětství jsem přijímala s pokorou tak, jak jsou, byla jsem spíš uzavřená a ve svém světě se svými pocity a vnímání pocitů všech ostatních. Toto „nacítění“ se na pocity své i druhého mi dnes vydělává peníze.

Samozřejmě, že jsem nejprve potřebovala uzdravit svá témata, abych mohla uzdravovat i ostatní. Některá svá témata dále uzdravuji, ovšem dnes tu stojím velmi pevně od startu vedení jednotlivců a skupin (2005) a mé schopnosti se značně vybrousily.

Jaké schopnosti?

Například, že žena, která mi vypravuje své nešvary s otcem a já se jí zeptám: „A nejmenovala jste se někdy jinak?“, protože ta informace je v poli. No a ona ztuhne a říká, „Jak to víte?“.  A já na ní, „Přišla ta informace“. A většinou je to vždy informace, která je potřeba k vyřešení a uzdravení celé záležitosti.

Dalším příkladem může být, že po naší práci žena otěhotní, což si přeje už dlouho nebo že vnímám energie, které do jejího systému patří nebo tam naopak chybí a pak to společně měníme. 

Muži také někdy řeší vztah, většinou si chodí pro podporu a strategie v podnikání. Tedy chlap přijde a že mu nejde byznys. Po našem sezení je pryč žába na prameni a on vesele prodává. Učím muže i ženy komunikovat jazykem druhého pohlaví, vysvětluji principy a uvádíme společně do praxe vše, co je potřeba doma měnit tak, aby byli oba spokojení. Zavládne harmonie a spokojenost na obou stranách.

Vedu Zen konstelace, dokonce dělám i výcvik. Tedy pracuji s vaším podvědomím, strukturou rodu a minulostí osobní i kolektivní. Vnímám kvantové pole a souvislosti, mé vědomí se rozšíří a najde uzlík, který je potřeba rozvázat. Mám dar přinést ženám i mužům rovnováhu a akční změnu do zdraví, životní situace a vztahů. Rozpustit trápení a spustit rozproudění energie pro akci.

Mezi nebem a zemí

Jak posoudit, co je práce s mozkem a co jsou schopnosti a dary. Tvrdím, že nejsem žádná EZO baba, to vůbec ne. Pracuji s podvědomím, spustí se léčení a to rozproudí blahodárné energie, které jdou do míst, kde je to teď nejvíce potřeba.

Skrze mé vědomí, které je opravdu obsáhlé je možné, aby vše dobře proudilo. Není to sice logické, je to práce s energií, na druhou stranu si přijdu naprosto normální a dostatečně uzemněná. Mě ezoterika moc nevoní. Pracuji s mozkem a s nervovým systémem. Jsem NLP kouč s akreditací u MŠMT. Některé věci, které se dějí při terapiích ale nevysvětlím.

My vlastně často ignorujeme, to, co osobně považuji za naprosto normální a přirozené.

Že máme čakry, tedy energetická centra stejně jako srdce.

Že náš dech vše propojuje, všechny naše vrstvy a našich 7 těl, stejně jako je propojený trávící systém.

Že existuje podvědomá, magická a nekonečná kapacita našeho mozku, kterou můžeme zcela uzdravit vše, co v nás je. To někteří lidé dokázali a ukazují nám, že se vyléčili bez operací.

Že náš mozek žije v minulosti nebo budoucnosti a neví to. My tím pádem máme pocity, které jsou spojené s minulostí nebo budoucností a pak jsme pramálo v přítomnosti. A měnit věci a vztahy v životě můžeme pouze z bodu přítomnosti !

A mohla bych psát dál a to jsou všechno jen fakta a ne žádné „vůdů“ – je to energie – magie – Vidante schopnosti.

Ženo čarodějko – Muži Mágu!

Začni využívat své schopnosti a dary. Víš, že za Tebou někdo stojí, i když tam nevidíš? Stalo se Ti to někdy? Samozřejmě, že ano, nebo něco podobného. Něco nebo někdo uvnitř Ti řekl: „Nechoď tam“, nebo naopak „Jdi tam“ a vyplatilo se?

Najdeš nespočetně situací za den, které by se daly nazvat magické nebo synchornní. To je ono! To je ta slavná magie. Ve skutečnosti jsi jen v přítomnosti propojená (propojený) a tím pádem v souladu s existencí a jejím proudem. Všechny informace tam jsou a Ty k nim máš přístup.

Když budeme tyto neviditelné a mnohdy neprojevené, jemněhmotné energie ignorovat, přistane nám jednoduše nějaká zkušenost, která může být i velkým probuzením. Druhá možnost je, že nám „zakrní“ tyto vlastnosti a my přestaneme mít přístup k energii a flow. Pak se dřeme a jsme hodně unavení. Je to, jako, když přestaneš lít olej do motoru nebo ho jednou za čas nevyměníš, nevyčistíš. Pojede dál, ale fungování začne drhnout.

Péče o energetický systém, auru, čištění prostotu, duševní hygienu, probouzení nebo využívání vidanté schopností někoho jiného je nezbytnou součástí našeho života jako mytí auta. Jsme zvyklí se starat o to, co je vidět a neviditelné a neprojevené neřešíme, dokud nepřijde operace či nemoc, to si všimneme, že něco uvnitř nás už „dojelo“.

Je nad slunce jasné, že soulad s přírodou a jejími energiemi a energiemi našich těl je pro nás životně důležité. Všímej si sebe. Každý den se na chviličku zastav, na 2 minuty a uvědom si sebe:

Jak se právě teď cítíš?

Jaké pocity máš v těle?

Kde jsou ty pocity?

Můžeš se usmát?

Cítíš tíhu?

Když počkáš, dýcháš, odlehčí se ta tíha?

Říká Ti něco Tvůj vnitřní hlas?

Co bys teď nejraději udělal(a)?

Kde sídlí Tvá magická síla?

Krásný den všem a hýbejte se vnitřně i venku. 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *