♥ Milé dámy, když mu chcete něco říct …

Netušila jsem, že to si tento moment drtivá většina žen neuvědomuje.

V roce 2012 jsme s kolegyní vytvořily sérii seminářů pro ženy. Pochopila jsem, že tyto ženské kruhy mají smysl. Ženy dostávají informace, jak si značně ulehčit komunikaci s mužem pomocí mnoha praktických cvičení. Též jak být přitom stále v ženském rozpoložení a energii, ve které je jim dobře. A tak vám dám v článečku jednu velmi účinnou radu, kterou dodnes na kurzech opakuji :-).

Neslyší vás? Zapomněl?

Znáte tu větu, „ale já jsem Ti to říkala.“ Ano, znám ji, také i dnes se nám to doma stane 😀, jen už dávno u toho není napětí, ale zasmějeme se a ještě se obejmeme a dáme si pusu. Rozčílíme se málokdy.

Když potřebuji něco, co je pro mě opravdu důležité, je nutné si mužovu pozornost získat. Primárně je zaměřený na jednu věc.

Nebudu vám tady teď vysvětlovat proč a jak funguje mužský mozek, to by bylo na dlouho, jednoduše si otestujte následující radu – je velmi účinná.

Nejdříve se ho DOTKNĚTE.

Dotkněte se svého muže na rameni, na ruce, poloobejměte ho, dejte mu pusu na tvář, či cokoliv, co je vám příjemné.

Potom čekejte na jeho pohled, ano, čekejte, až se na vás otočí a střetnete se pohledem, až vám tu pozornost jednoduše opravdu dá.
Získáte tak jednodušeji jeho pozornost, pohled do očí je indikátor, že vám ji skutečně dává.

párová terapie osobní kouč nadiya Jindřiška Jindrová online kurzy

Pak to vybalte 😀

Teď je čas mluvit a prosím, řekněte to ve třech větách :-).

Lásko, mohl bys prosím vyzvednout dneska ve tři Johanku ze školky, mě by to pomohlo. Jak to máš? Šlo by to?

Tři věty – to znamená, že už máte předem rozmyšleno, co řeknete a co je důležité pro vás, jaké jsou vaše potřeby a muž potřebuje dostat data (v kolik, co, kde)

Složité? Účinné – otestujte to 🙂

Díky doteku se stane se to, že muž vnímá 100% vašeho sdělení, má zaměřenou plnou pozornost na vás – a tedy vy dostáváte přesněji to, co chcete.

Jak to, že informaci nechytne, když mluvím

Proč není možné, aby vše zachytil i v širším kontextu? Proč jsou nutné „tři věty“. Mužský mozek se plně koncentruje a opravdu vám muž věnuje pozornost, ale když sdělení trvá dlouho, automaticky se vypne pozornost, a když řeknete důležitou věc zrovna v tomto momentu, neuloží se „data“ a tím pádem nejsou k dispozici.

párová terapie osobní kouč nadiya Jindřiška Jindrová online kurzy

Také tento kouzelný dotek na začátku hovoru je jako tlačítko – „Prosím, mohl bys mi teď dát tvou plnou pozornost“ – to mimochodem můžete i říct.

Vlastně je to i hezké mít s mužem kontakt i na fyzické úrovni, že? <3

Možná už to znáte ze života nebo z mých či jiných seminářů. Fajn a už to děláte automaticky nebo někdy zapomenete? 🙂

Opakování matka moudrosti

Víte, v dnešním zrychleném světě se na nás valí řada informací a práce. Máme tendenci sklouzávat k jednodušším, rychlejším – instantním řešením.

Ženy jezdí na semináře nebo individuální sezení opakovaně. Víte, možná to znáte, milé ženy, četly jste nějaký článek nebo knihu vícekrát, viděly jste znovu nějaký film? Se seminářem je to stejné, je pravda, že i když jsou zde podobné informace, skupina a tím pádem i ženská témata jsou jiná, vždy je to neopakovatelný zážitek a někdy si informace sednou více do hloubky.

Tedy znovu:

Když mu chceš něco říct nebo ho o něco požádat:

  1. dotkni se ho (na rameni)
  2. čekej, až se Ti podívá do očí
  3. sděl, co potřebuješ ve třech větách
  4. můžeš přidat bonus, že ho miluješ 🙂 nebo pusu <3
  5. pokud o něco žádáš, pamatuj, že muž může odmítnout něco udělat nebo to udělat v čase, ve kterém chceš Ty

Krásný den všem a hýbejte se vnitřně i venku 😀

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *