Párové sezení: muž může jen poslouchat 🙂

Výživná podpora vašeho spojení

Známe to všichni

Ženy – nevíte, jak mu to máte říct, aby ta polička visela? Muži – chcete, aby žena přestala „brblat“ a jen se usmívala? Chcete obohatit vztah hlubším spojením a přidat špetku koření? Žijete stereotypně a opakujete dokola ty samé žabo-myší války? Jsme zvyklí reagovat automaticky a komplikujeme si někdy zbytečně život.

Už v prenatálním období si začínáme vytvářet v mozku mechanismy přežití. V dětství se od svého okolí učíme strategie, jak komunikovat. Pozorujeme lidi ve své rodině i všechny ostatní, se kterými přijdeme do kontaktu. Některé vzorce ale nejsou správné a my si jejich opakováním zaděláváme na problém. Často se pak stává, že v dospělém životě tyto strategie nefungují v náš prospěch v našich vztazích.

Fungovat a komunikovat v souladu

Pochopte skryté síly, které vás ovlivňují. Většina problémů ve vztazích pramení z nedorozumění mezi pohlavími. Přirozené síly jsou u mužů a žen nastavené opačně, což přináší rozpory do vztahu.

Jakmile pochopíme rozdíly obou principů, jsme šťastní, respektujeme potřeby druhého, zmizí napětí a přichází klid a láska. Zdá se to velmi snadné, přesto vytvořit fungující a spokojené partnerství vyžaduje naši pozornost a energii. Dostanete přesný návod, jak a co dělat, aby byl váš život pestřejší a veselejší.

Prohloubení partnerského soužití

Párům, které neřeší žádný akutní problém, pomohu naučit se tantrickému milování a posunout vztah do větší hloubky, vnést radost a uvolnění do intimních chvil. Muži se naučí, jak svou ženu potěšit a uklidnit. Ženy pochopí, jak s mužem mluvit, aby jim rozuměl. Naučíte se, jak lépe vyjadřovat své potřeby a jak do vašeho vztahu dostat pochopení, respekt a lásku.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.