Aktivujte své ženství a sexualitu

Posilněte se zdravou energií a tvořte “požensku”

Problémy s oslabeným ženstvím

Naše ženství je často zraněné – mužský svět a práce, operace, porody, nepříjemný sex nebo nedostatek porozumění od muže. Neseme si bolesti, které jsme nasbíraly v průběhu života. Ovlivňuje nás ale mnohem víc, než si uvědomujeme. Celá ženská linie naší rodiny táhnoucí se až 7 generací zpátky má vliv na náš dnešní život.

Síla znásobená skupinou žen

Pořádám ženské semináře, kde se navzájem posloucháme a inspirujeme. Probíráme témata, která se dotýkají nás všech – zdraví, sexualita, vztahy či zdravá komunikace mezi partnery. Ženskou magii usazujeme více do hloubky.

Individuálně nebo ve skupině

Naučíte se načerpat sílu žen, které svůj přirozený princip umí vyživovat a používat. Během praktických cvičení si prožijete přesně to, co potřebujete ke spokojenosti. Získáte nové schopnosti, které podpoří vaši proměnu i v běžném životě, začnete dostávat, co si přejete.

Naučíte se rozumět svému nitru a tělu. Pochopíte zákonitosti fungování ženského a mužského principu a začnete komunikovat s láskou.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.