Tantra: Sexuální (životní) energie, která léčí

Naučte se magii, které inspiruje a prohlubuje spojení muže a ženy

Jak funguje tantrická masáž

Tantrická masáž vždycky ve společnosti rozproudí vášnivé debaty. Někdo je zvědavý, někdo pohoršený. Tantra je oslavou těla a pracuje mimo jiné i se sexuální energií. Tantrická masáž uvolňuje napětí v místech, na které se při běžné masáži nedostane. Tato léčivá technika harmonizuje naše podvědomí.

Sex-koučink

Nebýt sexuality nikdo z nás by tu nebyl. Poznáte svou sexuální energii a naučíte se jí používat pro sebe a svou smyslnost. Opustíte staré vzorce v oblasti sexuality, poznáte rozdílné fungování mužského a ženského principu a naučíte se s nimi pracovat.

Výsledkem je zdravější tělo, přijetí všeho, co k vám patří, více radosti v životě, uklidnění ve vztahu, sebejistota a sebedůvěra.

Jak mi tantra pomůže

Během tantrické masáže vaše tělo zažívá hlubokou relaxaci. Sexualita se propojí se srdcem a psychikou. V tomto nevšedním zážitku objevíte místa, kde se rozšíří vaše vědomí a nastartuje se energie k oživení a léčení.

Máte možnost se plně otevřít a uvolnit. Muži se naučí, jak sexuální energii směrovat a používat ve svůj prospěch. Přijďte se učit. Ženy si vychutnají pocit, kdy mohou jen tak být a nic se po nich nechce. Přijďte se léčit nebo učit.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.