Tantra: Sexuální (životní) energie, která léčí

Naučte se magii, které inspiruje a prohlubuje spojení muže a ženy

Jak funguje tantrická masáž

Tantrická masáž vždycky ve společnosti rozproudí vášnivé debaty. Někdo je zvědavý, někdo pohoršený. Tantra je oslavou těla a pracuje mimo jiné i se sexuální energií. Tantrická masáž uvolňuje napětí v místech, na které se při běžné masáži nedostane. Tato léčivá technika harmonizuje naše podvědomí.

Sex-koučink

Nebýt sexuality nikdo z nás by tu nebyl. Poznáte svou sexuální energii a naučíte se jí používat pro sebe a svou smyslnost. Opustíte staré vzorce v oblasti sexuality, poznáte rozdílné fungování mužského a ženského principu a naučíte se s nimi pracovat.

Výsledkem je zdravější tělo, přijetí všeho, co k vám patří, více radosti v životě, uklidnění ve vztahu, sebejistota a sebedůvěra.

Jak mi tantra pomůže

Během tantrické masáže vaše tělo zažívá hlubokou relaxaci. Sexualita se propojí se srdcem a psychikou. V tomto nevšedním zážitku objevíte místa, kde se rozšíří vaše vědomí a nastartuje se energie k oživení a léčení.

Máte možnost se plně otevřít a uvolnit. Muži se naučí, jak sexuální energii směrovat a používat ve svůj prospěch. Přijďte se učit. Ženy si vychutnají pocit, kdy mohou jen tak být a nic se po nich nechce. Přijďte se léčit nebo učit.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.