Průchod čakrami: Narovnám vaše energetické dráhy

Nefunkční energetická centra ovlivňují náš úspěch

Proč pracuji s čakrami

Jogínská tradice popisuje čakry jako body, kde se shromažďuje energie. Pokud je tato energie zablokovaná a nemůže volně proudit, vzniká psychický a později i fyzický blok.

Během své práce s klienty jsem si všimla, že se v každé jejich čakře objevuje stejný mechanismus, který ovlivňuje jejich jednání a prožívání. Průchod čakrami používám jako jednu z mnoha technik pro harmonizaci.

Nastartování pozitivní změny

Během této techniky vyladím jednotlivé čakry, které se spojí a fungují dohromady, aby posílili vaši vizi. Zharmonizované energetické dráhy zároveň pozitivně ovlivňují tok peněz.

V souladu s jednotlivými čakrami vám vysvětlím principy vnitřní proměny, jak dobíjet svou vnitřní baterku, jak se ukotvit v sobě, jak si zvednout sebevědomí nebo třeba jak komunikovat s protějškem. Ukážu vám praktická cvičení, která můžete dělat doma i v práci a podpořit svou proměnu.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.