Díky správnému dýchání vaše buňky plně zregenerují

Započněte proces samoléčení vlastního těla pomocí řízeného dýchání

Dýchání není jen automatický reflex

Dech nám signalizuje, jestli jsme v klidu, nebo ve stresu. Je to první indikátor změny. Každých 7 let se buňky v našem těle vymění. Během tohoto procesu si kopírují předchozí „program“. Přenášíme si dál různá napětí či šoky. Navíc si ukládáme další a další negativní nastavení kvůli stresu ze vztahů, práce apod. Během dechového sezení pocítíte úlevu od bolesti, prožijete stav hlubokého uvolnění (jako když usínáte), okysličí se orgány.

Jak pracovat s dechem

Vytváříme prostor pro odstranění negativního nastavení, které vzniklo v minulosti. Začínáme krátkým povídáním o stavu dřív a nyní. Poté vás postupně provázím celým procesem řízeného dýchání. Nasloucháme potřebám vašeho těla a jsem vám nablízku, vypluje-li na povrch nějaká vaše dávná vzpomínka. Sezení většinou ukončujeme vleže ve fázi hlubokého uvolnění. Během tohoto stavu nastává hlubší integrace, kdy si tělo zapisuje nové poznatky a celý proces slouží ku prospěchu.

Technika pro každého

Přijďte si přenastavit „programy“, jestliže vás trápí ustrnulé bloky v těle. Posouvejte se dál a přestaňte být v zajetí stresu a napětí.

Nebo chcete jen nabrat energii a zregenerovat? Nemusíte mít žádný konkrétní problém, aby vám dechové cvičení pomohlo. Přijďte jen tak a dostaňte životadárný kyslík až do konečků svých prstů.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.