Díky správnému dýchání vaše buňky plně zregenerují

Započněte proces samoléčení vlastního těla pomocí řízeného dýchání

Dýchání není jen automatický reflex

Dech nám signalizuje, jestli jsme v klidu, nebo ve stresu. Je to první indikátor změny. Každých 7 let se buňky v našem těle vymění. Během tohoto procesu si kopírují předchozí „program“. Přenášíme si dál různá napětí či šoky. Navíc si ukládáme další a další negativní nastavení kvůli stresu ze vztahů, práce apod. Během dechového sezení pocítíte úlevu od bolesti, prožijete stav hlubokého uvolnění (jako když usínáte), okysličí se orgány.

Jak pracovat s dechem

Vytváříme prostor pro odstranění negativního nastavení, které vzniklo v minulosti. Začínáme krátkým povídáním o stavu dřív a nyní. Poté vás postupně provázím celým procesem řízeného dýchání. Nasloucháme potřebám vašeho těla a jsem vám nablízku, vypluje-li na povrch nějaká vaše dávná vzpomínka. Sezení většinou ukončujeme vleže ve fázi hlubokého uvolnění. Během tohoto stavu nastává hlubší integrace, kdy si tělo zapisuje nové poznatky a celý proces slouží ku prospěchu.

Technika pro každého

Přijďte si přenastavit „programy“, jestliže vás trápí ustrnulé bloky v těle. Posouvejte se dál a přestaňte být v zajetí stresu a napětí.

Nebo chcete jen nabrat energii a zregenerovat? Nemusíte mít žádný konkrétní problém, aby vám dechové cvičení pomohlo. Přijďte jen tak a dostaňte životadárný kyslík až do konečků svých prstů.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.