Dosáhněte svých vizí a cílů pomocí neurolingvistického programování

Zbourejte překážky ve své hlavě a radujte se ze svých úspěchů

Jak funguje NLP

Trpíte často bolestmi zad nebo hlavy? Máte ztuhlé a bolavé tělo? Špatně se vám spí? Váš život není v rovnováze a následky vidíte na svém fyzickém těle. Masáž slouží k uvolnění napětí, regeneraci těla a dotek jiného člověka má zároveň terapeutický význam pro naši psychiku. Pomocí různých technik dokážu odstranit fyzické i psychické bloky, které vás trápí.

Jak NLP pomůže mně

Tuto hypnoterapeutickou metodu využívají třeba manažeři, leadři nebo vrcholoví sportovci, aby se naučili ovládat sílu svého myšlení. Jsou překvapeni, jak snadné to je. Jde jen o to, vědět JAK. Neurolingvistické programování používá jazyk, kterému rozumí vaše pravá hemisféra. Ta ovlivňuje kreativitu a právě kreativní řešení problémů vám pomůže realizovat vaše vize a sny.

Zapojte svou pravou hemisféru do procesu myšlení a všechno bude fungovat s větší lehkostí. Naučte se efektivně formulovat své cíle a touhy. Vyjadřujte se přesněji a slaďte se se svým okolím.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.