Dosáhněte svých vizí a cílů pomocí neurolingvistického programování

Zbourejte překážky ve své hlavě a radujte se ze svých úspěchů

Jak funguje NLP

Trpíte často bolestmi zad nebo hlavy? Máte ztuhlé a bolavé tělo? Špatně se vám spí? Váš život není v rovnováze a následky vidíte na svém fyzickém těle. Masáž slouží k uvolnění napětí, regeneraci těla a dotek jiného člověka má zároveň terapeutický význam pro naši psychiku. Pomocí různých technik dokážu odstranit fyzické i psychické bloky, které vás trápí.

Jak NLP pomůže mně

Tuto hypnoterapeutickou metodu využívají třeba manažeři, leadři nebo vrcholoví sportovci, aby se naučili ovládat sílu svého myšlení. Jsou překvapeni, jak snadné to je. Jde jen o to, vědět JAK. Neurolingvistické programování používá jazyk, kterému rozumí vaše pravá hemisféra. Ta ovlivňuje kreativitu a právě kreativní řešení problémů vám pomůže realizovat vaše vize a sny.

Zapojte svou pravou hemisféru do procesu myšlení a všechno bude fungovat s větší lehkostí. Naučte se efektivně formulovat své cíle a touhy. Vyjadřujte se přesněji a slaďte se se svým okolím.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.