Trans a meditace: Naučte se vypnout hlavu

Ztište své myšlenky a zažijte hluboké uvolnění

Jak funguje trans

Jestliže máte často těžkou hlavu ze všech věcí, co se na vás valí, trans je ideální relaxační metoda přesně pro vás. Používám techniku uznávaného terapeuta M. Ericksona. Jedná se o hluboké uvolnění, které vypne a restartuje vaše tělo i nervový systém. Tato metoda nahradí několik hodin spánku a spustí samoléčebný proces.

Trans, nebo taky hypnóza, je ideální doplněk všech integračních a regeneračních technik, se kterými pracuji při konzultacích, např. neurolingvistické programování.

Jak mi pomůže meditace

Nedaří se vám dlouhodobě se odstřihnout od každodenních starostí? Zkuste meditaci. Dostat se do stavu, kdy nemyslíte opravdu na nic, je celkem výzva. Nejde o to nemyslet, ale poznat, co to je být ve stavu meditace a přestat se “chytat” do myšlenkových cyklů. Proto své snahy nevzdávejte. Naučím vás, jak meditovat sami doma či jinak rychle nabrat sílu.

Techniky, které sestavil indický mystik Osho, využívám na svých seminářích i individuálních konzultacích. Zklidněte své tělo pomocí úžasné pohybové a klidné meditace, kdekoliv budete potřebovat.

Zaposlouchejte se do meditace, díky které se budete cítit svěží a mít více energie. Přidávám ji jako bonus k pravidelným informacím obohacujícím vědomí. Přirozeně pak vnitřní klid vnášíte mezi blízké a děti. Meditujte a relaxuje.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.