Trans a meditace: Naučte se vypnout hlavu

Ztište své myšlenky a zažijte hluboké uvolnění

Jak funguje trans

Jestliže máte často těžkou hlavu ze všech věcí, co se na vás valí, trans je ideální relaxační metoda přesně pro vás. Používám techniku uznávaného terapeuta M. Ericksona. Jedná se o hluboké uvolnění, které vypne a restartuje vaše tělo i nervový systém. Tato metoda nahradí několik hodin spánku a spustí samoléčebný proces.

Trans, nebo taky hypnóza, je ideální doplněk všech integračních a regeneračních technik, se kterými pracuji při konzultacích, např. neurolingvistické programování.

Jak mi pomůže meditace

Nedaří se vám dlouhodobě se odstřihnout od každodenních starostí? Zkuste meditaci. Dostat se do stavu, kdy nemyslíte opravdu na nic, je celkem výzva. Nejde o to nemyslet, ale poznat, co to je být ve stavu meditace a přestat se “chytat” do myšlenkových cyklů. Proto své snahy nevzdávejte. Naučím vás, jak meditovat sami doma či jinak rychle nabrat sílu.

Techniky, které sestavil indický mystik Osho, využívám na svých seminářích i individuálních konzultacích. Zklidněte své tělo pomocí úžasné pohybové a klidné meditace, kdekoliv budete potřebovat.

Zaposlouchejte se do meditace, díky které se budete cítit svěží a mít více energie. Přidávám ji jako bonus k pravidelným informacím obohacujícím vědomí. Přirozeně pak vnitřní klid vnášíte mezi blízké a děti. Meditujte a relaxuje.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.