Relaxační masáž: Dopřejte uvolnění tělu i mysli

Dovolte si na chvíli vypnout a oddejte se energizující masáži

Nerovnováha se projeví

Trpíte často bolestmi zad nebo hlavy? Máte ztuhlé a bolavé tělo? Špatně se vám spí? Váš život není v rovnováze a následky vidíte na svém fyzickém těle. Masáž slouží k uvolnění napětí, regeneraci těla a dotek jiného člověka má zároveň terapeutický význam pro naši psychiku. Pomocí různých technik dokážu odstranit fyzické i psychické bloky, které vás trápí.

Hýčkejte své fyzické i psychické tělo

Každá masáž začíná zklidněním. Pomocí fyzických doteků přináším úlevu celému vašemu tělu, regeneruji unavené svaly i klouby a obnovuji vaši vnitřní rovnováhu. Napětí ve vašem těle se rozpouští a vy cítíte hluboké uvolnění.

Pomocí technik Reiki, Shamballa 1024 nebo Tachyony pracuji s vaším tělem na psychické úrovni a narovnávám zablokované proudění energie. Nefunkční energetické dráhy jsou příčinou vzniku nemocí, které vnímáme fyzicky. Odblokuji energie, aby celé vaše tělo fungovalo v harmonii.

Zen-Touch™

je inovační metoda vytvořená Seymourem Koblinem (International school of Healing Arts), která kombinuje shiatsu, akupresuru a východní/asijské masáže a práci s tělem. Praktikující masér vyvíjí tlak, zatímco postupně protahuje končetiny. Práci doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“ slouží ke stimulaci toku chi, cirkulace a vitality.

Celotělová masáž

(v tuto chvíli není u mě dostupná) ráda doporučím jinou masérku. Masérek je hodně, nyní dávám přednost terapiím. Děkuji za pochopení.

Je součástí balíčku nebo dárkového certifikátu. Začínáme krátkým naladěním a pozorností dechu pro sladění a zklidnění. Tělo nahřeji teplými žínkami a poté masíruji pomocí teplého oleje na prohřátých svalech. Masáž obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, regeneruje a detoxikuje svaly a klouby, přináší úlevu od bolesti zad a posílí nervový systém. Trvá 90 minut.

Živlová masáž

Masáž může probíhat i v oblečení, využívá různých typů doteků. Některé „živly“ pomohou oživit, jiné uklidnit, vše má svůj smysl a pořadí. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjející. Není nutné se svlékat!

Reiky+Shamballa

Masáž probíhá v oblečení. Dochází k harmonizaci čaker, detoxikaci organismu a očistě aury. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjejícíNení nutné se svlékat, nedochází k doteku a přináší informace důležité pro naše životní nastavení právě v tuto chvíli.

Tantrická masáž pro ženu

Je oslavou těla a přináší hluboké uvolnění a relaxaci. Prohlubuje smyslové vnímání a dostane vás do kontaktu se svým tělem a vnitřní silou. Objevíte v nevšedním zážitku „místa“, kde rozšíříte své vědomí a přinesete sem energii k oživení a léčení. Využívá také sexuální energii, muži ji začnou směrovat do projektů, ženy si vychutnají hluboké uvolnění, kde mohou jen „být“.

S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů a nejvíce mě zatím obohacuje práce s Nadiyou. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Nadiya má i zkušenosti s technikami, jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z její práce jde cítit integrita, kterou má ze svého života a zkušeností. Proto cítím důvěru. Také cítím pokroky a změny ve svém osobním životě.

Štěpánka Šimková

Raw food průvodkyně
Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.

Maya Kinclová

Kosmetická poradkyně

Dobrá zkušenost. Nadiya na mě působila lidsky. Celým dnem provázela jasně, efektivně, přitom nenásilně. Měl jsem možnost vstupovat do různých rolí v různých životních příbězích. Provětral jsem tím i různé části svého života skrze prožitkový pohyb v prostoru a zpětné vazby. Zažil jsem bezpečný prostor, kde měla prostor i katarze. Dopřál jsem si tím vnitřní úklid. Velmi cennou zkušeností pro mě byla možnost zůstat svědkem konstelace své partnerky. Jako nahlédnutí za oponu, kterou před očima jen tušíte. Jestli bych se vrátil? Ano. Jednou za čas v rámci psychohygieny spojené se smysluplnou zábavou. Kdo to nezažil, může vidět vnější formu konstelací jako divadýlko. Jenže jejich vedení mi nabídlo (mimo jiné) silné zkušenosti prožitkovou formou, ze kterých mohu čerpat nejen v úrovni rozumu. Díky, Dav

Jan David

Publicista

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.