Relaxační masáž: Dopřejte uvolnění tělu i mysli

Dovolte si na chvíli vypnout a oddejte se energizující masáži

Nerovnováha se projeví

Trpíte často bolestmi zad nebo hlavy? Máte ztuhlé a bolavé tělo? Špatně se vám spí? Váš život není v rovnováze a následky vidíte na svém fyzickém těle. Masáž slouží k uvolnění napětí, regeneraci těla a dotek jiného člověka má zároveň terapeutický význam pro naši psychiku. Pomocí různých technik dokážu odstranit fyzické i psychické bloky, které vás trápí.

Hýčkejte své fyzické i psychické tělo

Každá masáž začíná zklidněním. Pomocí fyzických doteků přináším úlevu celému vašemu tělu, regeneruji unavené svaly i klouby a obnovuji vaši vnitřní rovnováhu. Napětí ve vašem těle se rozpouští a vy cítíte hluboké uvolnění.

Pomocí technik Reiki, Shamballa 1024 nebo Tachyony pracuji s vaším tělem na psychické úrovni a narovnávám zablokované proudění energie. Nefunkční energetické dráhy jsou příčinou vzniku nemocí, které vnímáme fyzicky. Odblokuji energie, aby celé vaše tělo fungovalo v harmonii.

Zen-Touch™

je inovační metoda vytvořená Seymourem Koblinem (International school of Healing Arts), která kombinuje shiatsu, akupresuru a východní/asijské masáže a práci s tělem. Praktikující masér vyvíjí tlak, zatímco postupně protahuje končetiny. Práci doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“ slouží ke stimulaci toku chi, cirkulace a vitality.

Celotělová masáž

(v tuto chvíli není u mě dostupná) ráda doporučím jinou masérku. Masérek je hodně, nyní dávám přednost terapiím. Děkuji za pochopení.

Je součástí balíčku nebo dárkového certifikátu. Začínáme krátkým naladěním a pozorností dechu pro sladění a zklidnění. Tělo nahřeji teplými žínkami a poté masíruji pomocí teplého oleje na prohřátých svalech. Masáž obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, regeneruje a detoxikuje svaly a klouby, přináší úlevu od bolesti zad a posílí nervový systém. Trvá 90 minut.

Živlová masáž

Masáž může probíhat i v oblečení, využívá různých typů doteků. Některé „živly“ pomohou oživit, jiné uklidnit, vše má svůj smysl a pořadí. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjející. Není nutné se svlékat!

Reiky+Shamballa

Masáž probíhá v oblečení. Dochází k harmonizaci čaker, detoxikaci organismu a očistě aury. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjejícíNení nutné se svlékat, nedochází k doteku a přináší informace důležité pro naše životní nastavení právě v tuto chvíli.

Tantrická masáž pro ženu

Je oslavou těla a přináší hluboké uvolnění a relaxaci. Prohlubuje smyslové vnímání a dostane vás do kontaktu se svým tělem a vnitřní silou. Objevíte v nevšedním zážitku „místa“, kde rozšíříte své vědomí a přinesete sem energii k oživení a léčení. Využívá také sexuální energii, muži ji začnou směrovat do projektů, ženy si vychutnají hluboké uvolnění, kde mohou jen „být“.

Další techniky uzdravení

Přijměte ode mě DÁREK.  3+1 ingredience pro Recept na dobrou náladu v podobě e-booku.

Dozvídejte se více o sobě, svém těle, zdraví, vztazích a sexualitě. Chcete žít co nejvíce vědomě a předávat blízkým i dětem.